Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преместени сме в muse-bg.net
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

 Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
Fan Cast на Морганвилските вампири I_vote_lcapFan Cast на Морганвилските вампири I_voting_barFan Cast на Морганвилските вампири I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
Fan Cast на Морганвилските вампири I_vote_lcapFan Cast на Морганвилските вампири I_voting_barFan Cast на Морганвилските вампири I_vote_rcap 
mono89 (729)
Fan Cast на Морганвилските вампири I_vote_lcapFan Cast на Морганвилските вампири I_voting_barFan Cast на Морганвилските вампири I_vote_rcap 
Luxuria (535)
Fan Cast на Морганвилските вампири I_vote_lcapFan Cast на Морганвилските вампири I_voting_barFan Cast на Морганвилските вампири I_vote_rcap 
Bibs (438)
Fan Cast на Морганвилските вампири I_vote_lcapFan Cast на Морганвилските вампири I_voting_barFan Cast на Морганвилските вампири I_vote_rcap 
emi (407)
Fan Cast на Морганвилските вампири I_vote_lcapFan Cast на Морганвилските вампири I_voting_barFan Cast на Морганвилските вампири I_vote_rcap 
krisinka_24 (378)
Fan Cast на Морганвилските вампири I_vote_lcapFan Cast на Морганвилските вампири I_voting_barFan Cast на Морганвилските вампири I_vote_rcap 
Vampire Huntress (378)
Fan Cast на Морганвилските вампири I_vote_lcapFan Cast на Морганвилските вампири I_voting_barFan Cast на Морганвилските вампири I_vote_rcap 
Райс (360)
Fan Cast на Морганвилските вампири I_vote_lcapFan Cast на Морганвилските вампири I_voting_barFan Cast на Морганвилските вампири I_vote_rcap 
melrose (351)
Fan Cast на Морганвилските вампири I_vote_lcapFan Cast на Морганвилските вампири I_voting_barFan Cast на Морганвилските вампири I_vote_rcap 
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 40, на Пет Фев 02, 2024 10:04 am
Most Viewed Topics
Working Stiff
Да преброим обратно от 9999
Благодарности на издателства:
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Асоциации
Приятели на форума
Новини от издателство Ибис
Малки сладки лъжкини
Споделени преводи:
Fan Cast на Морганвилските вампири Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray


Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

 

 Fan Cast на Морганвилските вампири

Go down 
+4
Sladka Geri_92
winchester_babe
Valerie
mono89
8 posters
АвторСъобщение
mono89
Admin
Admin
mono89


Брой мнения : 729
Join date : 08.02.2010
Age : 35
Местожителство : Morganville,Texas

Character sheet
Име на героя: Алексис Грант
Раса: дампир
Години: 21

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeСря Фев 17, 2010 8:58 am

Тук меже да споделите каква е вашата представа за каста на Морганвилските вампири,като побликувате избрани от вас снимки на персонажите.
Върнете се в началото Go down
https://morganvillevampires.bulgarianforum.net
Valerie
Под защита на Амели
Под защита на Амели
Valerie


Брой мнения : 110
Join date : 07.06.2010

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeНед Окт 17, 2010 7:05 am

Върнете се в началото Go down
winchester_babe
Редактор
Редактор
winchester_babe


Брой мнения : 35
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : Морганвил,Тексас

Character sheet
Име на героя: Бриана Кроуфорд
Раса: вампир
Години: 243

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 1:48 pm

Не знам за другите,но просто щом се сетя за Моника и в съзнанието ми изниква името на Мегън Фокс.Може би,защото и в други филми е играла лошото момиче,но просто мисля,че е точно за Моника.
Върнете се в началото Go down
Sladka Geri_92
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Sladka Geri_92


Брой мнения : 75
Join date : 14.02.2011

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 7:19 pm

Във vbox7 намерих това наистина много хубаво клипче с много добър актьорски подбор. Най-много ме кефи Майкъл, за чиято роля е предложен Алекс Петифър. Мисля, че тази роля много ще му подхожда. kiss yahoo sun Обичам го! kiss Голям сладур е! kiss Е, приятно гледане!!!
http://www.vbox7.com/play:da4fe5dd
Върнете се в началото Go down
CuRSe
Под защита на Амели
Под защита на Амели
CuRSe


Брой мнения : 110
Join date : 19.09.2010
Age : 30
Местожителство : КВаРТаЛа На ВаМПиРиТе

Character sheet
Име на героя:
Раса:
Години:

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 9:56 am

Мисля, че Ашли Грийн наистина е добро предложение за Ева, а и Алекс Петифър е страхотен за Маикъл.
За Клеар много подходяща ми изглежда Айла Фишер, като малко момиченце е, а пък и в холивуд няма да им е трудно да я гримират като 16 годишна.
И естествено Шейн kiss Моето предложение е Алекс Мераз
Винаги съм искала да видя Хилари Дъф като лошо момиче, затова ми се ще тя да е Моника.
А какво ще кажете, ако Мат Лантър е Сам.

Това са моите предложения надявам се да ви се харесат....
Върнете се в началото Go down
Sladka Geri_92
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Sladka Geri_92


Брой мнения : 75
Join date : 14.02.2011

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 6:52 pm

Ето и още едно клипче от vbox7, което е свързано с Fan Cast-а на Морганвилските вампири. kiss 428604 601448 Приятно гледане! Smile Smile
http://www.vbox7.com/play:d3f75eba
Върнете се в началото Go down
Sladka Geri_92
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Sladka Geri_92


Брой мнения : 75
Join date : 14.02.2011

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 7:03 pm

CuRSe написа:
Мисля, че Ашли Грийн наистина е добро предложение за Ева, а и Алекс Петифър е страхотен за Маикъл.
За Клеар много подходяща ми изглежда Айла Фишер, като малко момиченце е, а пък и в холивуд няма да им е трудно да я гримират като 16 годишна.
И естествено Шейн kiss Моето предложение е Алекс Мераз
Винаги съм искала да видя Хилари Дъф като лошо момиче, затова ми се ще тя да е Моника.
А какво ще кажете, ако Мат Лантър е Сам.

Това са моите предложения надявам се да ви се харесат....




Много добри предложения. На мен лично ми допадат всичките. Smile Айла Фишер наистина е много подходяща за ролята на Клеър. Прилича на шеснайсетгодишна и има красива визия. Алекс Мераз също ми допада за ролята на Шейн. И на мене ще ми е много интересно да видя Хилари Дъф в ролята на Моника. Мат Лантър ми изглежда подходящ за ролята на Сам. Smile Smile
Върнете се в началото Go down
mimolinka92
Под защита на Амели
Под защита на Амели
mimolinka92


Брой мнения : 219
Join date : 05.05.2010
Age : 31

Character sheet
Име на героя: Наташа Лемешева
Раса: човек
Години: 21

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:55 pm

Ами мoите представи за актьорите е друга:

Клеар-Ханде Сорал
Ева-Кристен Стюарт
Шейн-Гарет Хедлунд
Майкъл-Алех Петъфер
Върнете се в началото Go down
puxiiinka
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
puxiiinka


Брой мнения : 38
Join date : 29.04.2011
Age : 27
Местожителство : Sofiq

Character sheet
Име на героя: Allison Scott
Раса: Човек
Години: 16

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 8:43 am

Не знам защо,но Клеър и Майкъл не мога да си ги представя с някое познато лице. А Шейн го виждам като Channing Tatum
Върнете се в началото Go down
Дийдра
Преводач
Преводач
Дийдра


Брой мнения : 239
Join date : 22.10.2011

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeСря Дек 14, 2011 12:50 pm

Алекс Петифър е привлекателен, съгласна съм, но защо в последно време някой го предлага за ролята на всеки русокос герой от книга? Освен това на Петифър повече му отива да играе лошо момче, Майкъл, дори като вампир, изобщо не мога да си го представя като точно този актьор. Имам изненадващо явна представа в ума ми, но не мога да се сетя кой известен мъж би му паснал.

Пък снощи започнах да гледам Once Upon a Time и още първия път, когато видях Червената шапчица/Руби, се сетих за Ийв. Името на актрисата е Меган Ори. Само е малко стара за ролята, но какво да се прави. Ето една снимка и още една.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/SupernaturalBGFans
Sladka Geri_92
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Sladka Geri_92


Брой мнения : 75
Join date : 14.02.2011

Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 10:35 pm

Дийдра написа:
Алекс Петифър е привлекателен, съгласна съм, но защо в последно време някой го предлага за ролята на всеки русокос герой от книга? Освен това на Петифър повече му отива да играе лошо момче, Майкъл, дори като вампир, изобщо не мога да си го представя като точно този актьор. Имам изненадващо явна представа в ума ми, но не мога да се сетя кой известен мъж би му паснал.

Пък снощи започнах да гледам Once Upon a Time и още първия път, когато видях Червената шапчица/Руби, се сетих за Ийв. Името на актрисата е Меган Ори. Само е малко стара за ролята, но какво да се прави. Ето една снимка и още една.


Така като се замисля, май има нещо вярно в думите ти. Наистина напоследък Алекс Петифър е спряган за участия в какви ли не филми. Мисля, че наистина му подхожда ролята на лошо момче. Може би това се дължи на невероятното му излъчване. kiss Доказателство за това е филмът Tormented, който не знам кога ще се появи на голям екран и в България. Не си падам по трилърите, но специално този ще го изгледам само заради Алекс yahoo . Честно казано за ролята на Майкъл може би има и други подходящи актьори, но в момента и на мен ми убягват имената им. Laughing

Едит:

Видях снимките на Меган Ори. Симпатична персона е. Мисля, че става за ролята на Ева. Все пак гримьорите на Холивуд ще могат да я гримират като тийнейджърка. Сигурна съм, че ще си свършат професионално работата. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Fan Cast на Морганвилските вампири Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fan Cast на Морганвилските вампири   Fan Cast на Морганвилските вампири Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Fan Cast на Морганвилските вампири
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Академия за вампири
» Училище за вампири
» Изпепелена: Училище за вампири 7
» Анита Блейк - Ловецът на вампири
» Любими актьори играли вампири

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Morganville Vampires :: Morganville Vampires Fan Zone-
Идете на: