Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.

Преместени сме в muse-bg.net

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
Какво мислите за Амелия? I_vote_lcapКакво мислите за Амелия? I_voting_barКакво мислите за Амелия? I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
Какво мислите за Амелия? I_vote_lcapКакво мислите за Амелия? I_voting_barКакво мислите за Амелия? I_vote_rcap 
mono89 (729)
Luxuria (535)
Bibs (438)
emi (407)
krisinka_24 (378)
Vampire Huntress (378)
Райс (360)
melrose (351)
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Сря Фев 02, 2011 11:00 am
Most Viewed Topics
Благодарности на издателства:
Да преброим обратно от 9999
Приятели на форума
Какво слушате в момента?
Опиши настроението си с емотиконка
Да преброим до 9999 / продължение /
Асоциации
Малки сладки лъжкини
Новини от издателство Ибис
СТАНЕТЕ НАШИ ПРИЯТЕЛИ:)
Споделени преводи:
Какво мислите за Амелия? Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray

Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

Share

Какво мислите за Амелия?

Go down 
АвторСъобщение
Raven
Admin
Admin
Raven

Брой мнения : 1413
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

Какво мислите за Амелия? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 9:15 pm

Харесвате ли Основателката на Морганвил или не? Защо?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://theinfernaldevices.forumotion.com/forum.htm
mono89
Admin
Admin
mono89

Брой мнения : 729
Местожителство : Morganville,Texas

Character sheet
Име на героя: Алексис Грант
Раса: дампир
Години: 21

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeЧет Фев 11, 2010 10:39 pm

От начало я харесвах ,но сега...не особено.Защото си мисля,че ще създаде мнооого,мнооого проблеми,който ще се стоварят върху главите на "Фантастичната четворка"

Какво мислите за Амелия? 62a Какво мислите за Амелия? 64D Какво мислите за Амелия? 63w
Lay your weary head to rest
Don't you cry no more
Вижте профила на потребителя http://morganvillevampires.bulgarianforum.net
emi
Тийм Ева
Тийм Ева
emi

Брой мнения : 407

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 5:22 pm

Преди да, но сега стана зла и непознаваема, не ми харесва изобщо
Вижте профила на потребителя
Raven
Admin
Admin
Raven

Брой мнения : 1413
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 9:39 pm

И на мен отначало Амелия ми харесваше, но вече мнението ми се промени. Стана ми много гадно, че постави Клеър в гадна ситуация. Наистина четворката ще си има още проблеми.

loving the rainbow ^ ^
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
loving the rainbow ^ ^

Брой мнения : 87

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeПон Май 17, 2010 3:04 pm

Аз съм чела само първата книга,но Амелия е много властна (естествено) и според мен е опасна..не знам,усещам,че ще направи нещо гадно на "четворката" и трябва да се пазят хД
Forsaken
Под защита на Амели
Под защита на Амели
Forsaken

Брой мнения : 115

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeВто Май 25, 2010 11:45 am

Преди съвсем малко я харесвах, а сега въобще не мога да я понасям. Мислех си, че поне тя ще бъде по-снизходителна към четворката, но се оказа, че не е така.
Bibs
VIP
VIP
Bibs

Брой мнения : 438

Character sheet
Име на героя: Джоан Болдуин
Раса: вещица
Години: 20

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeНед Авг 15, 2010 4:36 pm

Често ей сега разбрах, че се казва Амелия Laughing Винаги съм мислела, че името и е Амели. Малко се отклоних от темата... Тя не ми допада особено, но не я мразя - средно положение.
winchester_babe
Редактор
Редактор
winchester_babe

Брой мнения : 35
Местожителство : Морганвил,Тексас

Character sheet
Име на героя: Бриана Кроуфорд
Раса: вампир
Години: 243

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 1:52 pm

Не ми допада особено заради властния си характер.Може да е Основателката,но това не й дава правото да си играе със съдбите на хората.Създава доста проблеми на Четворката.Накратко не я харесвам. Very Happy
bebona_84
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
bebona_84

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 10:17 am

Аз споделям мнението на winchester_babe, тая к.... много ме подразни във втората книга идеше ми ако бях там да я удоша. Very Happy Very Happy Very Happy
pearl
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
pearl

Брой мнения : 63
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 9:55 am

На мен Амелия ми харесва. Тя е силна, властна и много добре знае какво иска и какво трябва да се направи. Тя е живяла много и е изстрадала много, изградила си е авторитет и всички я слушат. Тя не се прави на важна, тя просто е такава. А студенината - трябвало е да излъчва студ. Иначе би могла да покаже слабите си страни, а това е опасно за нея.
Klear
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Klear

Брой мнения : 58

Character sheet
Име на героя:
Раса:
Години:

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 5:19 pm

Ами незнам какво става сле 2 книга,но малко ми е странна..хем иска да помогне хем не особено
GGrigorov
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 3:10 pm

Амелия ми е любимка от първото ѝ споменаване. Толкова могъща,... неземна. Винаги знае как трябва да постъпи, за да получи, каквото иска. И с риск да бъда анатемосан, предпочитам я пред четиримата лигльовци, които не знаят къде се намират. Тя е преживяла много повече и има много по-реална и коректна преценка за нещата. Простено ѝ е, че е гад понякога.
viktoariq
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
viktoariq

Брой мнения : 61
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 11:28 pm

В началото ме кефеше, но с течение на времето започна да ме дразни.. и какви са тия тъпи загадки които пуска? Не може ли да каже чисто, просто и ясно какво иска? Не знам за другите, но мен много ме дразни! Това, че е основателка не й дава право да се държи с другите сякаш са мижитурки! (и в крайна сметка това е само книга и за всичко е виновна авторката Very Happy шегувам се.. Smile)
Sladka Geri_92
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Sladka Geri_92

Брой мнения : 75

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 8:37 pm

Мисля, че нейният персонаж е най-сложният в цялата книга. Понякога е много добра, но понякога малко ме дразни. Чесно казано понякога и на мен ми е малко трудно да я разбера, но не мисля, че е лоша. Според мен е добра, но не винаги показва добрата си страна по правилния начин. Нейната роля предстои да се развива във следващите книги. Smile Тогава ще я видим каква е в действителност.
mimi121296
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
mimi121296

Брой мнения : 49
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 1:28 pm

На мен отначало Амелия ми харесваше, но вече мнението ми се промени. Сега почна да си проличава безразличието и към това дали Клеър ще оцелее.
Galifray
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Galifray

Брой мнения : 33

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 7:27 pm

pearl написа:
На мен Амелия ми харесва. Тя е силна, властна и много добре знае какво иска и какво трябва да се направи. Тя е живяла много и е изстрадала много, изградила си е авторитет и всички я слушат. Тя не се прави на важна, тя просто е такава. А студенината - трябвало е да излъчва студ. Иначе би могла да покаже слабите си страни, а това е опасно за нея.

Съгласна съм с това мнение,макар че аз съм още на третата книга,засега Амелия ми харесва,но тепърва ще я опознавам.
Bonbonka
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Bonbonka

Брой мнения : 63

Character sheet
Име на героя:
Раса:
Години:

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitimeНед Май 15, 2011 1:14 pm

Аз мисля , че Амели е поредния вампир , който ще донесе проблеми на четиримата приятели Very Happy
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Амелия?   Какво мислите за Амелия? Icon_minitime

Какво мислите за Амелия?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Morganville Vampires :: Morganville Vampires Fan Zone-
Идете на: