Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.

Преместени сме в muse-bg.net

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)

vamp_lady898 (772)

mono89 (729)

Luxuria (535)

Bibs (438)

emi (407)

krisinka_24 (378)

Vampire Huntress (378)

Райс (360)

melrose (351)

Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Сря Фев 02, 2011 11:00 am
Most Viewed Topics
Благодарности на издателства:
Да преброим обратно от 9999
Приятели на форума
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Малки сладки лъжкини
Асоциации
Новини от издателство Ибис
СТАНЕТЕ НАШИ ПРИЯТЕЛИ:)
Споделени преводи:

1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray

Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

Share | 

Поредица "Безсмъртните"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
The Morganville girl
Реми
Реми

Брой мнения : 166
Местожителство : Morganville, Bulgaria :D

Character sheet
Име на героя: Джеймс Камерън
Раса: върколак
Години: 30

30042010
ПисанеПоредица "Безсмъртните"

Заглавие: Вечна
Автор: Алисън Ноел
Тема: Художествена литература
Ниво:
Поредица: Безсмъртните
Страници: 288
Български издател: СофтПрес
Дата на издаване: 15-03-2010
ISBN: 9789546858702
Размер: 130x200
Тегло: 0.230

Вечна

КНИГА 1 от поредица „БЕЗСМЪРТНИТЕ“

След трагична катастрофа, при която загива цялото й семейство, 16-годишната Евър получава дарбата да чете мислите и да вижда аурата на хората. Но дарбата й е и нейно проклятие. Главата й бучи от мислите на всички, до които се докосне, знае с подробности най-съкровените тайни и мнението им за нея. Тя ненавижда дарбата си, защото я превръща в аутсайдера на училището.

Животът й е достатъчно объркан и преди да срещне новия си съученик – Деймън Огъст. Той е потаен, изкусително красив и нечовешки талантлив. Евър е привлечена и същевременно ужасена от него, защото за пръв път среща човек, чиито мисли и аура са недостъпни за нея. А присъствието и докосването му карат целият хаос от чужди мисли в главата на Евър да стихне.

Светът на своенравния и енигматичен Деймън е изпълнен с тайни и загадки, а когато Евър решава да го последва, се оказва въвлечена в опасно приключение, което може да й струва живота, но и да разкрие невероятната истина за това каква е дарбата й и как да я използва.

Алисън Ноел е родена в квартала на богатите Ориндж Каунти. Автор е на десет романа, а сега се е посветила изцяло на станалата култова поредица „Безсмъртните“, продадена в над 2 000 000 тираж!

Бестселър на Ню Йорк Таймс в продължение на една година!

Заглавие: Синя Луна
Автор: Алисън Ноел
Тема: Художествена литература
Ниво:
Поредица: Безсмъртните
Страници: 264
Български издател: СофтПрес
Дата на издаване: 10-05-2010
ISBN: 9789546859532
Размер: 130x200

Очаквайте на 10.05.2010

Синя луна

КНИГА 2 от поредица „БЕЗСМЪРТНИТЕ“

Безсмъртната Евър навлиза в мрачния, изкусителен свят на своя любим – Деймън, и се учи да овладява новите си способности, когато се случва нещо ужасно. Докато силите на Евър растат, Деймън започва да губи своите, покосен от мистериозна болест, която засяга паметта, идентичността и живота му.

Решена да го спаси, Евър пътува до мистичното измерение Съмърленд не само за да разкрие тайните от вековния живот на Деймън, но и за да проучи Хрониките на Акаша, които ще й дадат отговори за миналото и бъдещето... и за промяната им.

Настъпването на Синя луна – второто пълнолуние в рамките на един месец, дава на Евър рядката възможност да постигне нещо невероятно.

Но кое да избере – да се върне назад във времето и да предотврати катастрофата, в която загива семейството й, или да спаси Деймън, който се състарява с всеки изминал ден и е загубил способностите си?

Инфо: СофтПрес

Similar topics

-
» поредица "Ханибал Лектър"
» поредица "КРОСФАЙЪР"
» Поредица "Мъри" - хронология
» Поредица "Ловец на Гилдията"
» Поредица "Братята Уокър"
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Поредица "Безсмъртните" :: Comments

Re: Поредица "Безсмъртните"
Писане on Вто Май 25, 2010 12:58 pm by Forsaken
С тези книги за вампири и всякакви свръхестествени същества започнах приятно да се замайвам. Всички те предизвикват по някакъв начин и не знаеш коя да започнеш. Тази поредица също е една от тях. Кориците страшно ми харесват.
Писане on Пон Май 31, 2010 8:03 am by Пацк0
Първата е супер Smile
Писане on Пон Май 31, 2010 8:06 am by elinka
Честно казано аз не съм очарована от тази поредица. Чела съм много по-хубави книги. Просто начинът на писане и самата история не можаха да ме впечатлят...
Писане on Съб Юли 03, 2010 9:09 am by MyDeadSmile
На мен ми харесаха резюметата и мисля да си ги купя.Но защо във всички, в които има някой четец на мисли има и един чийто мисли не се чуват?Вече ми идва в повече това...;дд
Любимата ми поредица след "Вампирите от Морганвил". Отначало времето, в което е написана не ми се нравеше, но после започнах да свиквам с него и да ми харесва. Алисън Ноел наистина знае как да пише увлекателно!
Писане on Нед Авг 15, 2010 6:16 pm by Bibs
Мен също не ми хареса особено. Интересна идея, но може да се развие далеч по-добре.
Писане on Пет Яну 14, 2011 6:03 pm by Klear
На мен поредицата ми допада страшно много особено първите две книги-Вечна и Сеня луна бяха невероятни...Страна на сенките малко ме разочерова,дано четвъртата Тъмен пламък върне интереса ми
Писане on Чет Май 26, 2011 12:38 am by nox
Харесва ми самата идея на историята, както и магическите закони, описани в нея. Героите обаче са ми много едноцветни, някак са ми статични- Хейвън е винаги завистлива и се опитва да се промени. Евър е вечно разсеяна от нещо друго, а не от истинския проблем. Деймън- на външен вид неописуемо красив, но дебнат от стари спомени... и дори желанието му за промяна е смешно! Нем, бих казала... има още работа по тея книги...От авторката, де. Иначе издателството си е свършило работата, но само едни красиви корици не стигат.
Писане on Пон Юни 06, 2011 11:22 am by qnsssi
Има ли превод на книгите? confused

Поредица "Безсмъртните"

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

Страница 1 от 1