Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.

Преместени сме в muse-bg.net

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)

vamp_lady898 (772)

mono89 (729)

Luxuria (535)

Bibs (438)

emi (407)

krisinka_24 (378)

Vampire Huntress (378)

Райс (360)

melrose (351)

Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Сря Фев 02, 2011 11:00 am
Most Viewed Topics
Да преброим обратно от 9999
Благодарности на издателства:
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Приятели на форума
Асоциации
Малки сладки лъжкини
Новини от издателство Ибис
СТАНЕТЕ НАШИ ПРИЯТЕЛИ:)
Споделени преводи:

1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray

Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

Share | 

Краткият втори живот на Бри Танър

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Raven
Admin
Admin

Брой мнения : 1413
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

03062010
ПисанеКраткият втори живот на Бри Танър

Датата на издаване - 14.06.2010г.

Гледните точки винаги са повече от една

Стефани Майър започва тази история отдавна. Далеч преди четирите романа от поредицата „Здрач“ да се превърнат в световен феномен. „Тогава редактирах „Затъмнение“ и бях потопена изцяло в моя вампирски свят – разказва тя. – Мислех много за новородените вампири, представяйки си тяхната страна на историята. Започнах да пиша от гледната точка на Бри за тези последни дни и за това какво е да си новороден.“ Днес този текст се превръща в самостоятелна книга, друга гледна точка към невероятния свят на „Здрач“.

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Краткият втори живот на Бри Танър :: Comments

Чакам я да излезе промоционално на 05.06. само за четене на официалния сайт и веднага я започвам. Въпреки всички критики, страшно харесвам стила на писане на Стефани - много лек и много подробен. Винаги си представям изключително образно всичко, което е написала. Затова въпреки че книгата отнесе много критики още преди да е излязла, с удоволствие ще я прочета.
В сайта на Егмонт България има да я поръчаш за 7,50 + 4,00 доставка = 11,50 промоционална цена до 10.06.
Link
Говорих с едната от админките и имам официално позволение да ви дам този линк - www.breetanner.com - тук от днес до 05.07. може безплатно да прочетете книгата на английски (за тези, които желаят). За съжаление няма възможност за сваляне, въпреки че мисля, има доста изобретателни хорица, които ще намерят начин да я разпространят в подходящ за четене вариант за свободно сваляне (аз също зная как, но ще ми отнеме повече време). Та - приятно четене. Smile
Аз пък днес взех своето копие от пощата (вчера е пристигнала), българския вариант де. И веднага я прочетох. Толкова беше кратка, че ми отне около два часа. Но въобще не съжалявам. Невероятна книжка!
Някъде коментирах, че с цялата дандания около филмите и т.н. бях позарязала цялата поредица и бях забравила какво е да се потопиш в писанията на Стефани. А това си заслужаваше! Много интересна история, абсолютно не подозирах, че може така да я извърти, и съжалявах за края й, както и беше в Затъмнение. Отговорих си на много въпроси, които в онези сцени и с онази развръзка, останаха неотговорени. Абсолютно я препоръчвам на всеки фен на поредицата, това определено е попълнение, което е задължително.

Краткият втори живот на Бри Танър

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

Страница 1 от 1