Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преместени сме в muse-bg.net
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

 Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
Историята на ника ви  I_vote_lcapИсторията на ника ви  I_voting_barИсторията на ника ви  I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
Историята на ника ви  I_vote_lcapИсторията на ника ви  I_voting_barИсторията на ника ви  I_vote_rcap 
mono89 (729)
Историята на ника ви  I_vote_lcapИсторията на ника ви  I_voting_barИсторията на ника ви  I_vote_rcap 
Luxuria (535)
Историята на ника ви  I_vote_lcapИсторията на ника ви  I_voting_barИсторията на ника ви  I_vote_rcap 
Bibs (438)
Историята на ника ви  I_vote_lcapИсторията на ника ви  I_voting_barИсторията на ника ви  I_vote_rcap 
emi (407)
Историята на ника ви  I_vote_lcapИсторията на ника ви  I_voting_barИсторията на ника ви  I_vote_rcap 
krisinka_24 (378)
Историята на ника ви  I_vote_lcapИсторията на ника ви  I_voting_barИсторията на ника ви  I_vote_rcap 
Vampire Huntress (378)
Историята на ника ви  I_vote_lcapИсторията на ника ви  I_voting_barИсторията на ника ви  I_vote_rcap 
Райс (360)
Историята на ника ви  I_vote_lcapИсторията на ника ви  I_voting_barИсторията на ника ви  I_vote_rcap 
melrose (351)
Историята на ника ви  I_vote_lcapИсторията на ника ви  I_voting_barИсторията на ника ви  I_vote_rcap 
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 40, на Пет Фев 02, 2024 10:04 am
Most Viewed Topics
Working Stiff
Да преброим обратно от 9999
Благодарности на издателства:
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Асоциации
Приятели на форума
Новини от издателство Ибис
Малки сладки лъжкини
Споделени преводи:
Историята на ника ви  Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray


Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

 

 Историята на ника ви

Go down 
+12
Pepi
eleos
Bibs
Savannah
Luxuria
Dementia
Райс
White_Dove
MyDeadSmile
Valerie
mimolinka92
Raven
16 posters
АвторСъобщение
Raven
Admin
Admin
Raven


Брой мнения : 1413
Join date : 08.02.2010
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСря Юни 30, 2010 10:02 am

Е, защо избрахте този ник, с който сте в момента и каква е историята му?
Върнете се в началото Go down
http://theinfernaldevices.forumotion.com/forum.htm
mimolinka92
Под защита на Амели
Под защита на Амели
mimolinka92


Брой мнения : 219
Join date : 05.05.2010
Age : 31

Character sheet
Име на героя: Наташа Лемешева
Раса: човек
Години: 21

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСря Юни 30, 2010 10:37 am

Ами защото така съм се писала в скайп,а и лесно се помни (за тъпички като мене Smile )
Върнете се в началото Go down
Valerie
Под защита на Амели
Под защита на Амели
Valerie


Брой мнения : 110
Join date : 07.06.2010

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСря Юни 30, 2010 4:21 pm

Просто винаги съм искала да се казвам така. А и ми се стори подходящо за аватара Smile
Върнете се в началото Go down
MyDeadSmile
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
MyDeadSmile


Брой мнения : 61
Join date : 02.07.2010
Age : 27
Местожителство : Morganville

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 7:17 pm

Ами аз всъщност никога не съм успявала да измисля перфектния ник и ако е някойхубаж ми идва в главата сякаш гръм ме удря.И та просто се чудих какъв да ми е ника във Vampire Freaks и ми дойде този и следователно го харесах и ето го и тук =]
Върнете се в началото Go down
White_Dove
Под защита на Амели
Под защита на Амели
White_Dove


Брой мнения : 209
Join date : 10.02.2010
Age : 30
Местожителство : Плевен

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 6:14 pm

Ами историята на White_Dove се корени в дебрите на представата ми за животно. Веднъж ме попитаха ако съм животно, какво щях да бъда. След може би час и половина мисления реших да съм бял гълъб, поради факта, че съм страшно свободен човек и се рея навсякъде и по всяко време, а гълъбът навсякъде лети, и белият цвят е символ на свободата. Wink А като разбрах че освен като pigeon, гълъб се превежда и като dove, реших да се напиша White Dove, като огледало на душата ми. :]
Върнете се в началото Go down
Raven
Admin
Admin
Raven


Брой мнения : 1413
Join date : 08.02.2010
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСря Юли 07, 2010 10:20 am

Ами аз доста пъти го сменях, но просто сега съм влюбена в сегашния си ник. Избрах го понеже харесвам произношението му и това, че на български Raven се превежда като гарван. Не знам защо, но гарваните са ми много интересни птици. Понякога не очакваш да ги видиш на дадено място и се стряскаш от вида и погледа, с които те гледат.
Върнете се в началото Go down
http://theinfernaldevices.forumotion.com/forum.htm
Райс
Старши Модератор
Старши Модератор
Райс


Брой мнения : 360
Join date : 14.02.2010
Age : 32
Местожителство : Дом е там, където дупето ти седне ^^

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 4:23 pm

ами моя си е простичък: от името ми ;д (едни приятелки започнаха да ми викат така и ми хареса преименуването ^^)
Върнете се в началото Go down
Dementia
Под защита на Амели
Под защита на Амели
Dementia


Брой мнения : 140
Join date : 19.04.2010
Age : 30
Местожителство : Пазарджик

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСря Юли 14, 2010 1:12 pm

Еми Деменша или на български Деменция е болест, увреждаща мозъчните клетки, която води до лудост. Харесва ми и какво означава и самото звучене и така се пиша вече 2-3 години навсякъде. What a Face
Върнете се в началото Go down
Luxuria
Старши Модератор
Старши Модератор
Luxuria


Брой мнения : 535
Join date : 15.04.2010
Age : 32

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 6:24 pm

Аз съм с този ник вече от поне две години. Всичко започна с една статия Inside the Legend за Supernatural, която превеждах за един наш форум на сериала. Историята беше много интересна - за седемте смъртни гряха - и докато преглеждах информацията, попаднах на латинското име за Похот, което е Luxuria, което много ми хареса и оттогава останах с този ник.
Върнете се в началото Go down
http://vampirediaries.superbgfans.com/
Savannah
Под защита на Бишоп
Под защита на Бишоп



Брой мнения : 296
Join date : 07.04.2010
Age : 42

Character sheet
Име на героя: Махат
Раса: Черен магьосник
Години: няколко хилядолетия

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 8:46 pm

Доста време използвах karamel4o или triniti като ник. Обаче когато започнах да си правя рег в замунда, тези бяха заети, както и производните им с 13 (любимото ми число). Тогава ми хрумна да бъде сборно име от имената на Wentworth Miller и Lee Ryan - двама мои любимци. И така се получи wentlee, което ми е ника почти навсякъде, където влизам или се изисква регистрация.
Върнете се в началото Go down
Bibs
VIP
VIP
Bibs


Брой мнения : 438
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Име на героя: Джоан Болдуин
Раса: вещица
Години: 20

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeПон Авг 16, 2010 4:20 pm

Моя идва от прякора ми Биби. Това беше поредното наименование, което ми лепнаха. А самия прякор също имаше история, но вече не я помня. Отдавна се почна. Знам само, че с едни приятелки се държахме като бебета и предполагам като се сменят буквите се получава Биби. Или беше защото много биехме Калоянчо и останалите момичета викаха "Бии, бии!". Laughing Знанието е загубено 260
Върнете се в началото Go down
eleos
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
eleos


Брой мнения : 30
Join date : 07.01.2011
Age : 34
Местожителство : Велико Търново

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСъб Яну 08, 2011 11:19 am

елеос, е в превод на името ми на дренвогръцки Smile плюс това е кратък
Върнете се в началото Go down
Pepi
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Pepi


Брой мнения : 63
Join date : 02.02.2011
Age : 26

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 2:09 pm

Моето име kiss
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 15
Join date : 30.03.2011
Age : 31
Местожителство : Плевен

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 5:16 pm

Хм, ами този ник ми е още от преди 5 години. Всичко започна на шега, но така си и остана. Very Happy
Върнете се в началото Go down
CuRSe
Под защита на Амели
Под защита на Амели
CuRSe


Брой мнения : 110
Join date : 19.09.2010
Age : 30
Местожителство : КВаРТаЛа На ВаМПиРиТе

Character sheet
Име на героя:
Раса:
Години:

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 7:36 pm

Започнах да се регистрирам с CuRSe навсякъде от някъде преди две години. Просто ми харесва какво означава :inlove: . А пък и това е любимата ми песен на BFMV.
Върнете се в началото Go down
kami90
Под защита на Амели
Под защита на Амели
kami90


Брой мнения : 162
Join date : 09.02.2011
Age : 33
Местожителство : Трявна

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСря Май 11, 2011 10:46 am

Прякора ми и годината, в която съм родена. Използвам този или някой подобен ник, когато се регистирам за да мога да го помня :309:
Върнете се в началото Go down
http://aworld.bulgarianforum.net/
Екзекуторката
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Екзекуторката


Брой мнения : 28
Join date : 21.01.2012
Age : 26
Местожителство : В русия съм!

Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 10:55 am

Исках да се регна като rosali понеже така се пиша в повечето форуми, просто ми харесва, но беше заето заради това избрах Екзекуторката. Това ми е ника в един форум за Анита Блейк (а от друга страна това е прякора на Анита в книгата) и за това си го присвоих. И в край на сметка ника ми идва от страстта ми към книгата на Л. Хамилтън. Smile)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Историята на ника ви  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви    Историята на ника ви  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Историята на ника ви
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Историята на Дарън Шан
» Митовете зад историята

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Разни :: Спам-
Идете на: