Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.

Преместени сме в muse-bg.net

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
mono89 (729)
Luxuria (535)
Bibs (438)
emi (407)
krisinka_24 (378)
Vampire Huntress (378)
Райс (360)
melrose (351)
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Сря Фев 02, 2011 11:00 am
Most Viewed Topics
Благодарности на издателства:
Да преброим обратно от 9999
Приятели на форума
Какво слушате в момента?
Опиши настроението си с емотиконка
Да преброим до 9999 / продължение /
Асоциации
Малки сладки лъжкини
Новини от издателство Ибис
СТАНЕТЕ НАШИ ПРИЯТЕЛИ:)
Споделени преводи:
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray

Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

Share

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?

Go down 

Рот
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap15%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 15% [ 15 ]
Тормент
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap3%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 3% [ 3 ]
Рейдж
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap21%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 21% [ 21 ]
Зейдист
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap28%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 28% [ 28 ]
Вишъс
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap16%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 16% [ 16 ]
Фюри
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap7%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 7% [ 7 ]
Бъч О'Нийл
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap2%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ривендж
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap3%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 3% [ 3 ]
Джон Матю
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap4%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 4% [ 4 ]
Общо гласове : 99

АвторСъобщение
Raven
Admin
Admin
Raven

Брой мнения : 1413
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 4:45 pm

Обосновете се, когато гласувате. Защо харесвате дадения герой и т.н.

Todomodo
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeВто Сеп 14, 2010 2:58 pm

Рот- защо, не мога да обясня точно, допада ми като образ, характер.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
CuRSe
Под защита на Амели
Под защита на Амели
CuRSe

Брой мнения : 110
Местожителство : КВаРТаЛа На ВаМПиРиТе

Character sheet
Име на героя:
Раса:
Години:

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Сеп 19, 2010 11:48 am

Зайдист - Защото въпреки външноста си, той доказа, че не е чак толкова лош
mimolinka92
Под защита на Амели
Под защита на Амели
mimolinka92

Брой мнения : 219

Character sheet
Име на героя: Наташа Лемешева
Раса: човек
Години: 21

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Сеп 19, 2010 1:52 pm

И аз съм за Зейдист.Много е интересен по описанията на авторката.И независимо от външня си вид по характер е мил,макар да се опитва да го скрие.Да не говорим за песните му.В описанията на книгите неговия глас е най-хубав от всички братя досега!
giuvi
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
giuvi

Брой мнения : 45

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 8:28 pm

Рот - допада ми лошо момче което крие прекрасна душа естествено открита от жена
Izida
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Izida

Брой мнения : 71
Местожителство : Прашната стая

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 1:13 pm

Ух как се колебая, но още от началото си обичам Зейдист, така че избирам него. Все пак ще си оставя за резерва Рейдж, Вишъс и може би Ривендж, но все още не съм го "опознала" добре. 486
Valerie
Под защита на Амели
Под защита на Амели
Valerie

Брой мнения : 110

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 11:04 am

Рот - харесва ми как се променя, когато има жена. Малко е типичен като герой, но все пак...
Sin.GirL
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Sin.GirL

Брой мнения : 12
Местожителство : Morganville, Texas

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 5:25 pm

Определено Рот, лошите момчета са просто супер!
perla333
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър

Брой мнения : 70

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 2:29 pm

Гласувах за Вишъс, нищо че още не съм прочела неговата история. Много ми харесва като персонаж и затова гласувах за него. Обаче и другите братя са мноооогооо горещи.. Smile
Raven
Admin
Admin
Raven

Брой мнения : 1413
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 7:25 pm

Вишъс ми е любимец. :inlove: Преди да прегледам книгата за него го харесвах. Беше ми потаен, а аз харесвам такива герои. После като прочетох това-онова и се влюбих в образа му. Страхотен е!

Райс
Старши Модератор
Старши Модератор
Райс

Брой мнения : 360
Местожителство : Дом е там, където дупето ти седне ^^

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 10:52 am

Аз писах Зи, защото той може и да е гадняр, но когато опре до чест и сила, няма развен на себе си ^^ (колебаех се много м/у Рейдж, Ви и Зи, ама си избирам него :inlove: )

Дали не бях ангел?
Luxuria
Старши Модератор
Старши Модератор
Luxuria

Брой мнения : 535

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 9:18 pm

Аз пък си избрах Рейдж, все още си го обожавам. Макар че досега любимата ми история е на Зи, а все още не съм прочела историите след Буч, Рейдж си ми остава любимец, особено като почне да ръси шегите си :050:

Вижте профила на потребителя http://vampirediaries.superbgfans.com/
The Morganville girl
Реми
Реми
The Morganville girl

Брой мнения : 166
Местожителство : Morganville, Bulgaria :D

Character sheet
Име на героя: Джеймс Камерън
Раса: върколак
Години: 30

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 3:42 pm

Джон Матю. Много ми харесва персонажа му, пък и книгата за него е суперска. sun

ariel
Под защита на Амели
Под защита на Амели
ariel

Брой мнения : 111

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 7:35 am

Рот-интересен и динамичен герой.
Pyrocant
VIP
VIP
Pyrocant

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Дек 24, 2010 9:22 am

Ви, защото веднага след като прочетох книгата му се влюбих в него. Многопластов персонаж е.
Вижте профила на потребителя http://deeper-than-blood.forummotion.com/forum
lin
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
lin

Брой мнения : 30
Местожителство : ... Somewhere in Time ...

Character sheet
Име на героя: Роуз Хатауей
Раса: вампир :)
Години: 13

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:20 am

от дълго мислене ще кажа Рот - пада си лошо момче , това много ми харесва ... 895631
hrisetooo
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
hrisetooo

Брой мнения : 5
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 10:12 am

Вишъс 063 063 :inlove:
Nuriko
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 12:34 pm

Лична аз бих си избрала Рейдж. Ккаво да кажа - след вампири най-много обичам дракони, а поне в моето въобръжение Звяра в него е точно това.

Иначе и Зейдист много ми харесва. Но какво да кажа... всички са твърде сладки, за да не пожелае човек да ги схруска.
tina.95
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
tina.95

Брой мнения : 20
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 10:22 pm

Определено Ви, той ми е любимият герой от книгите. Персонажа му ми харесва, способностите и външността също. Както и името му, но повече ми допада как се пише на английски Smile
bbb23
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 7:05 pm

Джон Джон Джон....
Още преди превръщането ми е супер симпатичен,а вече като войн е неповторим.
На кратк харесвам добри момчета,а той е невероятно очалователен.
Pepi
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Pepi

Брой мнения : 63

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 10:54 am

Според мен Рейдж е най-сладкия kiss
betisoleti
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
betisoleti

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 8:15 am

Рот е две в едно - доброто и злото (нежност и агресия). Не е възможно да не ти хареса. Магнетизма които притежава не е в състояние да не те плени.
mineymouse
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
mineymouse

Брой мнения : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 5:39 pm

Всички от братсввото са .... леле но колкото и да ги харесвам всички Ривендж просто ми е легнал на сърцето Twisted Evil [a11] yahoo
Galifray
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Galifray

Брой мнения : 33

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 10:40 am

Кол*б*ех се много между Рейдж и Вишъс,но накрая гласувах за Рейдж.И двамата са страхотни,даже ако трябва да бъда точна всичките братя са върха и изборът е много труден - всеки от тях си има своя тайна,своя болка и своя любов,и са невероятен отбор! 063 Twisted Evil
Katerina17
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Katerina17

Брой мнения : 54
Местожителство : Морганвил/Тексас

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 3:26 pm

Зейдист е номер 1 Razz
kokalwe
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
kokalwe

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:23 pm

Рейдж, защото е сладък и от непоправим женкар се превръща в кавалер, способен да жертва живота си заради една жена.
geriqn
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
geriqn

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 7:43 am

Вишъс ми е любимец,веднага след като прочетох книгата му се влюбих в него
just_smile_:)
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
just_smile_:)

Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:33 pm

Зейдист ми е любимец още в първата книга ми хареса :inlove:
lovegame532
Модератор
Модератор
lovegame532

Брой мнения : 14
Местожителство : Somewear

Character sheet
Име на героя: Lina
Раса: Dampire
Години: 16

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 1:40 pm

Рейдж още от началото 063

byh4o
Под защита на Амели
Под защита на Амели
byh4o

Брой мнения : 161
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 4:45 pm

Оооо аз имам двама- Рейдж и Зейдист.....Те са ми любимци....Обожавам ги!!!!! I love you I love you kiss

netka1987
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 5:51 pm

Зейдист. Харесва ми,че на пръв поглед изглежда много лошо момче.а като го опознаеш се оказва съвсем различен.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitime

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Разни :: Анкети-
Идете на: