Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преместени сме в muse-bg.net
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

 Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_lcapСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_voting_barСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_lcapСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_voting_barСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_rcap 
mono89 (729)
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_lcapСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_voting_barСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_rcap 
Luxuria (535)
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_lcapСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_voting_barСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_rcap 
Bibs (438)
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_lcapСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_voting_barСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_rcap 
emi (407)
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_lcapСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_voting_barСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_rcap 
krisinka_24 (378)
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_lcapСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_voting_barСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_rcap 
Vampire Huntress (378)
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_lcapСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_voting_barСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_rcap 
Райс (360)
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_lcapСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_voting_barСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_rcap 
melrose (351)
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_lcapСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_voting_barСпециално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  I_vote_rcap 
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 40, на Пет Фев 02, 2024 10:04 am
Most Viewed Topics
Working Stiff
Да преброим обратно от 9999
Благодарности на издателства:
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Асоциации
Приятели на форума
Новини от издателство Ибис
Малки сладки лъжкини
Споделени преводи:
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray


Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

 

 Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
The Morganville girl
Реми
Реми
The Morganville girl


Брой мнения : 166
Join date : 09.02.2010
Age : 30
Местожителство : Morganville, Bulgaria :D

Character sheet
Име на героя: Джеймс Камерън
Раса: върколак
Години: 30

Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  Empty
ПисанеЗаглавие: Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!    Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 6:33 pm

Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  Ddd10


Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  Alexautorkruv

Днес успяхме да зададем няколко въпроса на Александрина Железова. В следващите редове тя разказва за себе си и трудния път който е извървяла до отпечатването на първата й книга "Кръв".


Морганвил: Здравейте, Александрина, вие сте първата писателка с издаден български роман в традицията на модерната демонично - романтична литература. Какво е чувството?

Алекс: Странно е меко казано Smile Още не мога да повярвам! Истината е, че съм доста изплашена – не знам как ще се приеме от аудиторията, притеснявам се дали ще отговоря на очакванията.

М: Разкажете ни нещо повече.

А: Тази книга е доста изстрадана, въпреки че жанрът е изцяло развлекателен. Пренаписана е около 3 пъти, а колко пъти е четена не искам дори да си помислям Smile Докато я пишех, бях студентка последна година, отделно работех на пълен работен ден в една софтуерна компания. Имах доста сериозен режим в продължение на около 4 месеца – от 9 до 6 на работа, междувременно тичане на лекции, писане до 2-3 през нощта, събота и неделя – по цял ден.

М: Кога започнахте да пишете? Какво се случи, за да Ви даден нужния старт?

А: Започнах да пиша на 16. За съжаление не пазя почти нищо от тогава. Пишех стихове. Аз съм доста затворена и меланхолична, така че това беше начин да изразявам себе си.

М: Как Ви дойде идеята да напишете книгата, а смелостта?

А: Още в гимназията ми е минавала престъпната мисъл да напиша книга, но все си казвах, че няма да се справя, виждаше ми се прекалено голямо като проект, прекалено гениално, ако щете Smile Преди около две години започнах книгата. За смелост и дума не може да става – повтарях си, че на никого няма да кажа. И доста дълго време го пазех в тайна. Срамувах се, че пиша книга, колкото и странно да звучи. Прекалено ексцентрично ми се виждаше.

М:Беше ли труден пътят към издаването й?

А:Много! Отказвах се на няколко пъти. С някои от издателствата дори не успявах да се свържа. Мои близки ме подкрепиха и посъветваха да не се отказвам. Това много ми помогна. Отне ми около година, докато някой ми обърне внимание. Едно голямо благодаря на Персей, както и на всички издателства, които прочетоха ръкописа!

М: Взехте ли участие в направата на корицата? Дадохте ли някакви ваши идеи?

А: Моите идеи съвпадаха с тези на издателството, така че имах възможност да участвам активно в снимките за корицата. Тръпки ме побиха, когато видях Ели на живо – наистина имах чувството, че е оживяла от книгата. Невероятно магнетична жена.

М: Работите ли по други проекти заедно с трилогията „Кръв, душа, пълнолуние”?

А: Преди време започнах нещо, но то е по-скоро идея. Чувствам се твърде млада за тази история. Засега драскам разни неща, но ще го приключа, когато се почувствам достатъчно зряла емоционално.

М: Какъв жанр книги обичате да четете? Кажете ни някои от любимите си заглавия.

А: Много зависи в какво настроение съм. Човек минава през различни периоди и харесва различни неща. Има нужда от различни емоции. Харесвам трилъри, но напоследък чета класика. Голяма почитателка съм на Никълъс Спаркс – всичко, което съм прочела от него ме е разплакало.
До преди половин година щях да определя Граф Монте Кристо за любима книга. Сега нареждам на първо място в класацията си – Парфюмът. Историята на един убиец. Гениална книга!


М: Какво друго, освен писането и четенето обичате да правите в свободното си време?

А: Почти не ми остава свободно време. Особено откакто се преместих да живея в София. Трудно намирам време за хубава книга, хубав филм… Обичам да слушам музика… до много късно вечерта (голям проблем е, че трябва да ставам в 7 за работа). В последните 6 месеца животът ми се преобърна напълно – смених работата, местожителството, пътувам непрекъснато.

М: Каква музика обичате да слушате? Любими изпълнители?

А: Пак зависи от настроението. Мога да слушам какво ли не – като се започне от опера и се стигне до метъл. Никак не разбирам от музика, просто обичам да слушам Smile Непрекъснато откривам нови за мен и за вкусовете ми любими изпълнители. Харесвам ATB, Blank&Jones, Tiesto, Metallica, Slipknot, Linkin Park, Limp Bizkit, Nickelback, System of a Down, Within Temptation, Avenged Sevenfold, Evanescence, Meiko, Brian Crain… и така нататък Smile
Върнете се в началото Go down
http://muse.forumotion.net
Izida
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Izida


Брой мнения : 71
Join date : 06.06.2010
Age : 105
Местожителство : Прашната стая

Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!    Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!  Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 9:41 pm

Изглежда приятна Laughing Отговорите ми се сториха откровени и ми допаднаха, успех, пък ще видим до къде ще се стигне Razz
Върнете се в началото Go down
 
Специално интервю на форума с Александрина Железова, авторката на "Кръв"!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интервю с Маги Стийвотър за книгата Балада
» Истинска кръв
» Кръв - книга първа
» ПОДКРЕПЕТЕ ФОРУМА!
» Приятели на форума

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Книги :: Автори-
Идете на: