Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преместени сме в muse-bg.net
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

 Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
Алкохол I_vote_lcapАлкохол I_voting_barАлкохол I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
Алкохол I_vote_lcapАлкохол I_voting_barАлкохол I_vote_rcap 
mono89 (729)
Алкохол I_vote_lcapАлкохол I_voting_barАлкохол I_vote_rcap 
Luxuria (535)
Алкохол I_vote_lcapАлкохол I_voting_barАлкохол I_vote_rcap 
Bibs (438)
Алкохол I_vote_lcapАлкохол I_voting_barАлкохол I_vote_rcap 
emi (407)
Алкохол I_vote_lcapАлкохол I_voting_barАлкохол I_vote_rcap 
krisinka_24 (378)
Алкохол I_vote_lcapАлкохол I_voting_barАлкохол I_vote_rcap 
Vampire Huntress (378)
Алкохол I_vote_lcapАлкохол I_voting_barАлкохол I_vote_rcap 
Райс (360)
Алкохол I_vote_lcapАлкохол I_voting_barАлкохол I_vote_rcap 
melrose (351)
Алкохол I_vote_lcapАлкохол I_voting_barАлкохол I_vote_rcap 
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 40, на Пет Фев 02, 2024 10:04 am
Most Viewed Topics
Working Stiff
Да преброим обратно от 9999
Благодарности на издателства:
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Приятели на форума
Асоциации
Новини от издателство Ибис
Малки сладки лъжкини
Споделени преводи:
Алкохол Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray


Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

 

 Алкохол

Go down 
+29
kris
Дийдра
lovegame532
Izida
just_smile_:)
VioletSBlack
puxiiinka
Sladka Geri_92
betisoleti
Pepi
Klear
eleos
viktoariq
Sin.GirL
CuRSe
grum4o
Todomodo
Bibs
Dementia
Vampire Huntress
White_Dove
ariel
krisinka_24
The Morganville girl
valzzi
melrose
Nyx_Vampire
emi
sunset
33 posters

Пиете ли?
Да, всеки път се напивам безпаметно!
Алкохол I_vote_lcap4%Алкохол I_vote_rcap
 4% [ 2 ]
Малко, всичко си има граници
Алкохол I_vote_lcap73%Алкохол I_vote_rcap
 73% [ 33 ]
Не, не ми харесва
Алкохол I_vote_lcap22%Алкохол I_vote_rcap
 22% [ 10 ]
Общо гласове : 45
 

АвторСъобщение
sunset
Cookie Monster
Cookie Monster
sunset


Брой мнения : 287
Join date : 11.02.2010
Age : 28

Character sheet
Име на героя: Ния МакКейн
Раса: между шифтър и магьосник
Години: 247

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 5:58 am

Странно ми е да правя такива теми, ама ето: коя ви е любимата алкохолна напитка? Някакви преживявания свързани с напивания, махмурлук и т.н.
Върнете се в началото Go down
emi
Тийм Ева
Тийм Ева
emi


Брой мнения : 407
Join date : 21.02.2010
Age : 26

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeНед Фев 21, 2010 4:31 pm

Малко, но все пак имам граници 895631
Върнете се в началото Go down
Nyx_Vampire
VIP
VIP
Nyx_Vampire


Брой мнения : 49
Join date : 21.02.2010
Age : 29
Местожителство : България,Добрич

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 12:19 pm

Аз не съм превърженик на пиенето,ама като се събера с приятели,пия.Никога не съм се напивала до безпаметност.
Върнете се в началото Go down
http://house-of-night.forumotion.com/forum.htm
melrose
Тийм Ева
Тийм Ева



Брой мнения : 351
Join date : 10.02.2010
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 12:23 pm

Пия от 8 клас. За пръв път се напих с Женя, моя приятелка от детската градина, един петък преди дискотека. Тъкмно ми бяха разхлабили каиша и аз исках да резбера, как аджеба си изкарват другите. Така че, двете се напихме и купонясвахме цяла вечер с тогавашните ми съученици. От тогава ми стана навик. Всеки петък, задължително удрях по няколко текили в дискотеката и постепено започнах да нося доста на алкохол.
Напивала съм се, 2 пъти безпаметно, което е и причината да спра да пия.
Но да се върна на темата...
Носех доста на пиене, не се напивах лесно и се движех в популярен кръг. Всеки в града знаеше кои са приятелте ми. В 9 клас дори бяхме кръг от 15 човека, дори се нарекохме "Алкохолици ООД".
През това време се нагледах на изцепки, наслушах се и се насмях на глупости. После приятелския кръг започна оредява. Започнах да осъзнавам, че няма нищо велико и геройско в това да се напиваш всяка седмица, а и хвалебствията на някои нискокалорични личности, относно това колко много държат на пиене, направо ме изкарваха от релси.
За 2009 се напих само 2 пъти. На рождения си ден (веднъж ставаш пълнолетен) и шест месеца по-късно, на рождения ден на 3 приятелки. След последния път се зарекох, че повече няма да се напивам. Толкова ужасно гузно се чувствах!
Иначе доста момчета са ми казвали, че съм една от малкото, с които може да стои и да пие наравно с тях. Няма да ви лъжа, харесва ми да ме приемат по този начин, може би донякъде това е предизвикало уважнието им към мен. Но знам колко мразя да съм пияна. Да не съм в кожата си,да не се владея...Няма нищо хубаво в пияно момиче/жена. Понякога е забавно, да, но и много срамно.
Върнете се в началото Go down
valzzi
Преводач
Преводач
valzzi


Брой мнения : 23
Join date : 03.03.2010
Age : 30

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 8:46 pm

Преди пиех,и даже ми се е случвало да не помня изцяло,но знаете,детски истории,всеки иска да опита.Определено съм загърбила това.Харесвам различните плодови коктейли с малко алкохол в тях.Нищо сериозно ..
Върнете се в началото Go down
The Morganville girl
Реми
Реми
The Morganville girl


Брой мнения : 166
Join date : 09.02.2010
Age : 30
Местожителство : Morganville, Bulgaria :D

Character sheet
Име на героя: Джеймс Камерън
Раса: върколак
Години: 30

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 9:58 am

Не, не пия. Много рядко 1-2 в годината. И то малко. Просто не ми понася алкохола и се чуствам много гадно когато започне да ме хваща Алкохол 1972ff158349ab63fb3bb2c664f81e12
Върнете се в началото Go down
http://muse.forumotion.net
sunset
Cookie Monster
Cookie Monster
sunset


Брой мнения : 287
Join date : 11.02.2010
Age : 28

Character sheet
Име на героя: Ния МакКейн
Раса: между шифтър и магьосник
Години: 247

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 5:29 pm

Нещо, което открих:

Алкохолeн зодиак

Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV).
Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия,а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия",но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав,а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия, и професора, където трябва: първия в краката, втория в главата.

Зодия ВОДКА (21.IV - 21.V).
Широки души са родените под знака на Водката. Жената-Водка можете да я притежавате физически, но духовно никога. Мъжът-Водка е повече от брат - с него винаги можете да се сортачите за някое мероприятие, било то цяло или половинка... Под този зодиакален знак беше държавата СССР, но я гаврътнаха на екс (и отдавна е екс), та остана само химнът-частушка "Не хочу в забой, а хочу в запой..."! Родените под знака на Водката нямат проблеми в секса, тъй като са еднакво добри както в леглото, така и под него

Зодия ВИНО (22.V - 21.VI).
Родените през първата половина на зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети, защото - както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината. Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава и се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот.

Зодия РОМ (22.VI - 23.VII).
Здраво стъпили на четири крака върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си. Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.

Зодия УИСКИ (24.VII - 23.VIII).
Родените под знака на Уискито са достъпни, но не за всеки. В погледите им почти винаги блестят бучки лед. Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с висока оценка както за сложност, така и за артистичност. Мъжът-Уиски не пада по-долу, напротив - винаги е отгоре. Компанията на тази зодия укрепва сърдечния тонус и подобрява мозъчните функции. Държавите Великобритания и САЩ са под знака на уискито, затова са на свръхсветовно дередже.

Зодия БРЕНДИ (24.VIII - 23.IХ).
Добри партньори са родените под знака Бренди - непретенциозно интимни, но достатъчно делови. Много често обаче те са интимни в бизнеса, а делови в секса. И все пак е по-добре да им се доверите за валутна операция, отколкото за хирургическа. Жената-Бренди гледа повече на кафе вместо в очите. Мъжът-Бренди пък предпочита да си гледа работата, т.е. да пие без откъсване от производството. Пазете се от неговия неотразим "слънчев удар" - така ще ви замае главата, че ще ви я докара до състояние на изтръпнал крак.

Зодия МЕНТА (24. IХ.-23. Х.).
Родените под знака на Ментата са хрисими на вид, с което могат тъй да подлъжат всеки, е да позеленее чак. Жената Мента често намира призванието си в търговията, а мъжът Мента - в политиката. Но ако жената прави така, че печели само тя (пеейки "Душата ми кантар е и все те удрям в него"), то мъжът прави така, че губи цял народ. Напоследък все повече ментарджии се занимават с ментиджмън. В редки случаи обаче могат да решат нечии проблеми - само ако са стомашни (спомнете си поговорката "Мента за корем!").

Зодия ДЖИН (24. Х.-22. ХI.).
Привидно затворени, родените под знака Джин винаги са способни да ви изненадат, като се извисят. Духовното е тяхната стихия и те много добре си знаят цената. Истинският Джин не е за всеки - логото му е: Аз съм дух, другите да го духат!

Зодия КОНЯК (23. ХI.-21. ХII.).
Родените под знака на Коняка са достолепни и внушават респект. Хич и не правете опити да им сваляте звездите - те държат на своите. Е, жената Коняк не би имала нещо против да свалите самата нея, но обезателно в хотел с мнооо-го звезди. Мъжът Коняк е толкова словоохотлив, че заради сладката приказка би пренебрегнал не само съпружеските си задължения, но и извънсъпружеските си. Под знака на Коняка са Грузия, Армения, Азербайджан - все държави, които напоследък виждат звезди посред бял ден...

Зодия МАСТИКА (22. ХII.-20. I.).
Студени външно, но точно с това привличат околните родените под знака Мастика. Тяхното кредо е: "Никаква мистика, всичко е мастика!". Жената Мастика е идеална съпруга, символ на семейния мир - с нея под маслинови сенки замезват с маслинки... Държавата Гърция е под знака на Мастиката, но там на тази зодия й викат Узо. Мъжът Мастика е способен на всичко - особено го привлича зодия Мента за тъй наречения "сексуален облак". В семейството си обаче той няма проблеми - винаги има кой да се погрижи за жена му.

Зодия БИРИ ((21. I.-19. II.).
Светли и тъмни биват родените под знака Бири, но и двата вида обещават светло бъдеще. Всеки търси тяхната компания, особено сутрин. Пред житейската пяна тяхната е за предпочитане. Жените Бири винаги са на една ръка разстояние, а мъжете Бири знаят защо. Под този зодиакален знак са много държави, като Германия и Чехия се чувстват най-щастливи. Бирите са приятни на вид, спретнати - винаги с бяла якичка. Особено шофьорите са ненаситни към тях, макар винаги да твърдят, че са били само с една.

Зодия ВЕРМУТ (20. II.-20. III.).
Изключително общителни, родените под знака на Вермута нямат нищо против да ги забъркват в служебни или интимни коктейли. В резултат на последните се явяват много смесени бракове. Всички от тази зодия обичат да ги клатят - вярват, че така коктейлът става по-хубав. Тяхната всеотдайност ги издига в службата, защото те умеят да придават сладост. Единствено не фигурират може би в съставките на коктейл "Молотов", но пък се знае, че самият Молотов е бил роден под знака на Вермута, което се оказва пагубно за Вермахта.
Върнете се в началото Go down
krisinka_24
VIP
VIP
krisinka_24


Брой мнения : 378
Join date : 14.04.2010
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 6:36 pm

Малко, всичко си има граници.
Върнете се в началото Go down
http://vampire-kisses.forumotion.com/
ariel
Под защита на Амели
Под защита на Амели
ariel


Брой мнения : 111
Join date : 25.03.2010

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeСъб Май 29, 2010 4:23 am

Малко,но по принцип зависи от случая.
Върнете се в началото Go down
White_Dove
Под защита на Амели
Под защита на Амели
White_Dove


Брой мнения : 209
Join date : 10.02.2010
Age : 30
Местожителство : Плевен

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПет Юни 25, 2010 8:48 am

Малко пия, всичко си има граници. Wink
Когато ми се пие, пия. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Vampire Huntress
VIP
VIP
Vampire Huntress


Брой мнения : 378
Join date : 01.07.2010

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 10:51 am

Пия рядко и то обикновено когато съм с компания някъде и имаме повод. По принцип не съм голям фен на повечето алкохоли, предпочитам коктейлите, въпреки че те пък са по-коварни и може да не усетиш кога ще се напиеш.
Върнете се в началото Go down
Dementia
Под защита на Амели
Под защита на Амели
Dementia


Брой мнения : 140
Join date : 19.04.2010
Age : 30
Местожителство : Пазарджик

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 10:10 pm

Напивам се рядко, и то по някакви случаи - рождени дни, нова година и т.н. Иначе ся лятото особено секи ден съм с бира в ръка - по 1-2 бира не вреди на никой. :028:
Върнете се в началото Go down
Bibs
VIP
VIP
Bibs


Брой мнения : 438
Join date : 14.08.2010

Character sheet
Име на героя: Джоан Болдуин
Раса: вещица
Години: 20

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeНед Авг 15, 2010 5:03 pm

Хах аз съм зодия коняк, а коняк не съм пила през живота си! 453 Иначе пия рядко и по малко.
Върнете се в началото Go down
Todomodo
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън



Брой мнения : 42
Join date : 14.09.2010

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeВто Сеп 14, 2010 3:06 pm

В рамките на разумното.
Върнете се в началото Go down
grum4o
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън



Брой мнения : 5
Join date : 18.06.2010

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 5:27 pm

Ами аз съм на не не ми харесва. Навремето щях да отговоря с безпаметно, но с годините мерака за махмулук на другия ден ми мина
Върнете се в началото Go down
CuRSe
Под защита на Амели
Под защита на Амели
CuRSe


Брой мнения : 110
Join date : 19.09.2010
Age : 30
Местожителство : КВаРТаЛа На ВаМПиРиТе

Character sheet
Име на героя:
Раса:
Години:

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeНед Сеп 19, 2010 11:27 am

Аз съм от тези дето лесно се напиват и не се впускам в безмерно пиене. Знам си мярката и понякога мога да си позволя да прекаля. Но никога до сега не съм се напивала до безпаметност... Пия само когато се събирам с приятели или по някакви поводи с семейството и то само определен алкохол а не каквото ми падне Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sin.GirL
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Sin.GirL


Брой мнения : 12
Join date : 10.09.2010
Age : 27
Местожителство : Morganville, Texas

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 5:17 pm

Само веднъж ми се случи да се напия до толкова че да не помня нищо и даже влязох в болница с алкохолно натравяне, преживяването не беше никак приятно и вече си имам нужните граници, пия но с определена мярка.
Върнете се в началото Go down
viktoariq
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
viktoariq


Брой мнения : 61
Join date : 14.11.2010
Age : 32
Местожителство : София

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 12:07 pm

Попринцип не пия, но никога не се знае в какво настроение ще съм.. Smile пия при случай, но с мярка Wink
Върнете се в началото Go down
eleos
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
eleos


Брой мнения : 30
Join date : 07.01.2011
Age : 34
Местожителство : Велико Търново

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeСъб Яну 08, 2011 11:29 am

Според зависи Smile Аз съм такъв човек, че мога 3 дни да съм под влиянито на алкохол и след това с месеци да не близна Smile
Върнете се в началото Go down
Klear
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Klear


Брой мнения : 58
Join date : 14.01.2011
Age : 34

Character sheet
Име на героя:
Раса:
Години:

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 4:41 pm

Пия винаги когто имам повод и понякога прекалявам малко,но без да правя глупости или да има тежки последствия
Върнете се в началото Go down
Pepi
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Pepi


Брой мнения : 63
Join date : 02.02.2011
Age : 26

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 11:11 am

Не, не ми харесва 260
Върнете се в началото Go down
betisoleti
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
betisoleti


Брой мнения : 30
Join date : 15.02.2011

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 11:06 am

Може би защото не понасям пияниците (това е една много жалка картина) и аз пия с мярка. Хубаво е когато алкохола ти носи удоволствие. Вдига ти настроението , падат някои задръжки, смееш се на неща които преди дори не би ги чул и така нататък. Никога не мешам питиетата. Иначе последствията са много нещастни. Не само за теб , а и за околните.
Върнете се в началото Go down
Sladka Geri_92
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Sladka Geri_92


Брой мнения : 75
Join date : 14.02.2011

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 8:43 pm

sunset написа:
Нещо, което открих:

Алкохолeн зодиак

Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV).
Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия,а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия",но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав,а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия, и професора, където трябва: първия в краката, втория в главата.

Зодия ВОДКА (21.IV - 21.V).
Широки души са родените под знака на Водката. Жената-Водка можете да я притежавате физически, но духовно никога. Мъжът-Водка е повече от брат - с него винаги можете да се сортачите за някое мероприятие, било то цяло или половинка... Под този зодиакален знак беше държавата СССР, но я гаврътнаха на екс (и отдавна е екс), та остана само химнът-частушка "Не хочу в забой, а хочу в запой..."! Родените под знака на Водката нямат проблеми в секса, тъй като са еднакво добри както в леглото, така и под него

Зодия ВИНО (22.V - 21.VI).
Родените през първата половина на зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети, защото - както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината. Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава и се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот.

Зодия РОМ (22.VI - 23.VII).
Здраво стъпили на четири крака върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си. Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.

Зодия УИСКИ (24.VII - 23.VIII).
Родените под знака на Уискито са достъпни, но не за всеки. В погледите им почти винаги блестят бучки лед. Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с висока оценка както за сложност, така и за артистичност. Мъжът-Уиски не пада по-долу, напротив - винаги е отгоре. Компанията на тази зодия укрепва сърдечния тонус и подобрява мозъчните функции. Държавите Великобритания и САЩ са под знака на уискито, затова са на свръхсветовно дередже.

Зодия БРЕНДИ (24.VIII - 23.IХ).
Добри партньори са родените под знака Бренди - непретенциозно интимни, но достатъчно делови. Много често обаче те са интимни в бизнеса, а делови в секса. И все пак е по-добре да им се доверите за валутна операция, отколкото за хирургическа. Жената-Бренди гледа повече на кафе вместо в очите. Мъжът-Бренди пък предпочита да си гледа работата, т.е. да пие без откъсване от производството. Пазете се от неговия неотразим "слънчев удар" - така ще ви замае главата, че ще ви я докара до състояние на изтръпнал крак.

Зодия МЕНТА (24. IХ.-23. Х.).
Родените под знака на Ментата са хрисими на вид, с което могат тъй да подлъжат всеки, е да позеленее чак. Жената Мента често намира призванието си в търговията, а мъжът Мента - в политиката. Но ако жената прави така, че печели само тя (пеейки "Душата ми кантар е и все те удрям в него"), то мъжът прави така, че губи цял народ. Напоследък все повече ментарджии се занимават с ментиджмън. В редки случаи обаче могат да решат нечии проблеми - само ако са стомашни (спомнете си поговорката "Мента за корем!").

Зодия ДЖИН (24. Х.-22. ХI.).
Привидно затворени, родените под знака Джин винаги са способни да ви изненадат, като се извисят. Духовното е тяхната стихия и те много добре си знаят цената. Истинският Джин не е за всеки - логото му е: Аз съм дух, другите да го духат!

Зодия КОНЯК (23. ХI.-21. ХII.).
Родените под знака на Коняка са достолепни и внушават респект. Хич и не правете опити да им сваляте звездите - те държат на своите. Е, жената Коняк не би имала нещо против да свалите самата нея, но обезателно в хотел с мнооо-го звезди. Мъжът Коняк е толкова словоохотлив, че заради сладката приказка би пренебрегнал не само съпружеските си задължения, но и извънсъпружеските си. Под знака на Коняка са Грузия, Армения, Азербайджан - все държави, които напоследък виждат звезди посред бял ден...

Зодия МАСТИКА (22. ХII.-20. I.).
Студени външно, но точно с това привличат околните родените под знака Мастика. Тяхното кредо е: "Никаква мистика, всичко е мастика!". Жената Мастика е идеална съпруга, символ на семейния мир - с нея под маслинови сенки замезват с маслинки... Държавата Гърция е под знака на Мастиката, но там на тази зодия й викат Узо. Мъжът Мастика е способен на всичко - особено го привлича зодия Мента за тъй наречения "сексуален облак". В семейството си обаче той няма проблеми - винаги има кой да се погрижи за жена му.

Зодия БИРИ ((21. I.-19. II.).
Светли и тъмни биват родените под знака Бири, но и двата вида обещават светло бъдеще. Всеки търси тяхната компания, особено сутрин. Пред житейската пяна тяхната е за предпочитане. Жените Бири винаги са на една ръка разстояние, а мъжете Бири знаят защо. Под този зодиакален знак са много държави, като Германия и Чехия се чувстват най-щастливи. Бирите са приятни на вид, спретнати - винаги с бяла якичка. Особено шофьорите са ненаситни към тях, макар винаги да твърдят, че са били само с една.

Зодия ВЕРМУТ (20. II.-20. III.).
Изключително общителни, родените под знака на Вермута нямат нищо против да ги забъркват в служебни или интимни коктейли. В резултат на последните се явяват много смесени бракове. Всички от тази зодия обичат да ги клатят - вярват, че така коктейлът става по-хубав. Тяхната всеотдайност ги издига в службата, защото те умеят да придават сладост. Единствено не фигурират може би в съставките на коктейл "Молотов", но пък се знае, че самият Молотов е бил роден под знака на Вермута, което се оказва пагубно за Вермахта.





Хахахахаха! Аз съм зодия коняк от този хороскоп. Чудесно описание на този "зодиакален знак". :028: 895631 cherry
Върнете се в началото Go down
Sladka Geri_92
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Sladka Geri_92


Брой мнения : 75
Join date : 14.02.2011

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 8:48 pm

Почти не пия. Да не кажа изобщо. Обикновено пия колкото да опитам самият алкохол. Smile 895631 Smile
Върнете се в началото Go down
puxiiinka
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
puxiiinka


Брой мнения : 38
Join date : 29.04.2011
Age : 27
Местожителство : Sofiq

Character sheet
Име на героя: Allison Scott
Раса: Човек
Години: 16

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 3:05 pm

Пия само бира и то,защото спиртните напитки не ми понасят ама никак добре.
Върнете се в началото Go down
VioletSBlack
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън



Брой мнения : 12
Join date : 12.06.2011

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 7:24 pm

От цялата тема най- много ми хареса алкохолният зодиак Very Happy Страхотен е, но не обичам мастика XD Иначе пиенето не е нещо срамно или нещо, с което трябва да се злоупотребява- аз лично пия, когато имам настроение и съм с приятели и то в граници (важно е да спомена, че границите на всички са мнооого различни Very Happy )
Върнете се в началото Go down
just_smile_:)
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
just_smile_:)


Брой мнения : 14
Join date : 26.06.2011

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 4:25 pm

Пия малко и само по купони и дискотеки
Върнете се в началото Go down
Izida
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Izida


Брой мнения : 71
Join date : 06.06.2010
Age : 105
Местожителство : Прашната стая

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 6:56 am

Ако не броим бирата (и то много рядко) значи не пия алкохол. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
lovegame532
Модератор
Модератор
lovegame532


Брой мнения : 14
Join date : 19.08.2011
Age : 28
Местожителство : Somewear

Character sheet
Име на героя: Lina
Раса: Dampire
Години: 16

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 1:29 pm

Пиенето не е сред любимите ми неща 260
Върнете се в началото Go down
Дийдра
Преводач
Преводач
Дийдра


Брой мнения : 239
Join date : 22.10.2011

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:44 pm

Цитат :
Зодия МАСТИКА (22. ХII.-20. I.).
Неее дори не искам да я помирисвам Laughing
Искам само бира, уиски, вино, джин, силно разредена мента. Какво още имаше, което не съм опитвала отдавна... Може и малко ракия. О, и текила. Не мога да игнорирам точно това, което се пие по най-интересен начин Laughing

Не че съм някоя пияница, както вече вероятно всички си мислите. Пия това, което ми е вкусно и в количества, които са ми приятни. И каквито и съчетания да правя, никога не смесвам бира и вино. Никога, никога, никога. Никога повече Laughing
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/SupernaturalBGFans
kris
Под защита на Амели
Под защита на Амели
kris


Брой мнения : 160
Join date : 08.11.2011

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 9:52 am

Гласувах: Малко, всичко си има граници
Умерено, всичко е позволено и приятно. Very Happy
Върнете се в началото Go down
byh4o
Под защита на Амели
Под защита на Амели
byh4o


Брой мнения : 161
Join date : 14.11.2011
Age : 31
Местожителство : София

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 4:21 pm

Напоследък ми се случва доста рядко.... Razz
Върнете се в началото Go down
qnsssi
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
qnsssi


Брой мнения : 25
Join date : 23.05.2011

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:46 pm

Често но по малко !!!!
Върнете се в началото Go down
netka1987
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън



Брой мнения : 27
Join date : 12.01.2012

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 5:30 pm

Обичам да пия,но не и да се напивам до безпаметност.Колкото да се отпусна ,за да извърша някоя забавна глупост.
Върнете се в началото Go down
murkos_85
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
murkos_85


Брой мнения : 26
Join date : 22.05.2014

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitimeЧет Май 22, 2014 4:42 pm

Много рядко, не ми допада нито приятната замаяност, нито завишения калориен прием. Предпочитам да си приема калориите от алкохола под формата на добра храна, вместо да си натоварвам организма с чиста глюкоза
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Алкохол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Разни :: Анкети-
Идете на: