Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преместени сме в muse-bg.net
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

 Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
Били ли сте на концерт? I_vote_lcapБили ли сте на концерт? I_voting_barБили ли сте на концерт? I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
Били ли сте на концерт? I_vote_lcapБили ли сте на концерт? I_voting_barБили ли сте на концерт? I_vote_rcap 
mono89 (729)
Били ли сте на концерт? I_vote_lcapБили ли сте на концерт? I_voting_barБили ли сте на концерт? I_vote_rcap 
Luxuria (535)
Били ли сте на концерт? I_vote_lcapБили ли сте на концерт? I_voting_barБили ли сте на концерт? I_vote_rcap 
Bibs (438)
Били ли сте на концерт? I_vote_lcapБили ли сте на концерт? I_voting_barБили ли сте на концерт? I_vote_rcap 
emi (407)
Били ли сте на концерт? I_vote_lcapБили ли сте на концерт? I_voting_barБили ли сте на концерт? I_vote_rcap 
krisinka_24 (378)
Били ли сте на концерт? I_vote_lcapБили ли сте на концерт? I_voting_barБили ли сте на концерт? I_vote_rcap 
Vampire Huntress (378)
Били ли сте на концерт? I_vote_lcapБили ли сте на концерт? I_voting_barБили ли сте на концерт? I_vote_rcap 
Райс (360)
Били ли сте на концерт? I_vote_lcapБили ли сте на концерт? I_voting_barБили ли сте на концерт? I_vote_rcap 
melrose (351)
Били ли сте на концерт? I_vote_lcapБили ли сте на концерт? I_voting_barБили ли сте на концерт? I_vote_rcap 
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 40, на Пет Фев 02, 2024 10:04 am
Most Viewed Topics
Working Stiff
Да преброим обратно от 9999
Благодарности на издателства:
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Приятели на форума
Асоциации
Новини от издателство Ибис
Малки сладки лъжкини
Споделени преводи:
Били ли сте на концерт? Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray


Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

 

 Били ли сте на концерт?

Go down 
+8
Kabraxis Nightdeath
Луна Кембъл
Райс
Vampire Huntress
White_Dove
Savannah
Love.
Raven
12 posters
АвторСъобщение
Raven
Admin
Admin
Raven


Брой мнения : 1413
Join date : 08.02.2010
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeЧет Апр 01, 2010 8:01 am

Разкажете ни. :028:
Върнете се в началото Go down
http://theinfernaldevices.forumotion.com/forum.htm
Love.
VIP
VIP
Love.


Брой мнения : 86
Join date : 23.03.2010
Age : 31
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми местят пейката, гадовете!

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeПет Апр 02, 2010 7:23 am

ами да.
Не беше точно концерт, а предизобрна кампания, на която беше и Тома. Smile Забавното беше че той подрепяше Бойко Борисов, а аз бях с фланелка на Лидер :124: :-SS
Върнете се в началото Go down
Savannah
Под защита на Бишоп
Под защита на Бишоп



Брой мнения : 296
Join date : 07.04.2010
Age : 42

Character sheet
Име на героя: Махат
Раса: Черен магьосник
Години: няколко хилядолетия

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 7:32 am

Да, доста пъти. Последно бях на концерт (ако може да се нарече така) миналото лято на Spirit of Burgas. Иначе най - дълго ще помня един концерт на "Те" в самото начало на групата в Пловдив, когато си взех автограф от Любо и бях на седмото небе. И друго - въпреки че вече не ми харесва особено много, преди ходех почти на всички концерти на Слави в Стара Загора или Пловдив и няма как да отрека, че знае как да забавлява публиката.
Върнете се в началото Go down
White_Dove
Под защита на Амели
Под защита на Амели
White_Dove


Брой мнения : 209
Join date : 10.02.2010
Age : 30
Местожителство : Плевен

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeПон Юни 28, 2010 7:56 pm

Била съм на ВСЯКАКВИ концерти: народни, класически, латино, рок, поп, рап, хип-хоп ... всякакви! И смейте ми се, но на всички съм изпитвала такава неповторима тръпка, която в нормална среда не се усеща!! Препоръчвам, когато някой ви предложи да ходите на някакъв концерт, пък особено ако няма вход, веднага се съгласявайте и отивайте, определено няма да изпуснете!!
Върнете се в началото Go down
Vampire Huntress
VIP
VIP
Vampire Huntress


Брой мнения : 378
Join date : 01.07.2010

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 2:28 pm

Била съм на няколко концерта, но най-запомнящият се от тях е този на AC/DC в София. Мога да говоря много за него, но нищо не може да се сравни с това наистина да бъдеш там и да усетиш цялото вълнение.
Върнете се в началото Go down
Райс
Старши Модератор
Старши Модератор
Райс


Брой мнения : 360
Join date : 14.02.2010
Age : 32
Местожителство : Дом е там, където дупето ти седне ^^

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 11:07 pm

Концертите на Слави! ;д
Никога не ги пропускам и дера със зъби и нокти да съм най-отред (дааа.. тогава се вижда грозната ми страна ;дд)
Винаги е страхотно, а на последния.. там наистина се бяха постарали и със звук и с ефекти..
За България и Бг изпълнител, той прави едни от най-запомнящите се концерти!
Върнете се в началото Go down
Луна Кембъл
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Луна Кембъл


Брой мнения : 33
Join date : 09.01.2011
Age : 29
Местожителство : София

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeПон Яну 10, 2011 3:57 pm

Обожавам да ходя на концерти, като се почне от училищните концерти всяка година до голямата четворка. Абе има ли концерт там съм, а сега с нетърпение чакам следващия на Children of bodom.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net
Kabraxis Nightdeath
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Kabraxis Nightdeath


Брой мнения : 24
Join date : 17.01.2011

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 2:17 pm

Бил съм на много концерти (около 32) Любимия ми концерт си остава на Cradle Of Filth в Бургас.Тогава бях със счупен крак и трябваше 2 седмици да седя с гипс,но го свалих 3 дена по рано,счупих го с чук и парче металVery Happy и успях да отида.Концерта беше изключителен групата се представи перфектно, сет-листът беше страхотен.Явно и групата се е изкефила,защото на сайта на групата и по специално профила на вокалиста Дани филт пише:Best shows so far:Los Angeles 2004 and Bulgaria 2008.Иначе сега смятам да ходя в гърция да ги гледам.а ако ми останат пари ще посетя и децата на бодом.
Върнете се в началото Go down
mimi72
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън



Брой мнения : 25
Join date : 02.10.2011

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeСря Окт 05, 2011 5:11 pm

на няколко
Върнете се в началото Go down
byh4o
Под защита на Амели
Под защита на Амели
byh4o


Брой мнения : 161
Join date : 14.11.2011
Age : 31
Местожителство : София

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 4:33 pm

Ми да на няколко, но последния път беше на Концерта на Енрике Иглесиас и беше Суперрррр!!!!!! Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
qnsssi
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
qnsssi


Брой мнения : 25
Join date : 23.05.2011

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 6:30 pm

да
Върнете се в началото Go down
Дийдра
Преводач
Преводач
Дийдра


Брой мнения : 239
Join date : 22.10.2011

Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitimeПон Дек 12, 2011 8:54 pm

Ходила съм на доста концерти. Няколко по-малки, преминаващи от чалга до рок, с различни приятели и няколко на по-стари български изпълнители с родителите ми, когато бях малка.
Последният и най-хубав концерт, на който ходих, беше този на AC/DC. Направо подскачах от ентусиазъм цял ден и тръпката ме държа още няколко след това Laughing Единственото разочарование беше, че бях само с една колежка, с която заедно взехме билети и така и не можах да се видя с всичките ми приятели, които бяха там, но да ви кажа не страдах много Laughing
Знаете как някои изпълнители не звучат толкова добре на живо, колкото на обработен запис, но AC/DC не са сред тях, напротив, звучат още по-добре. Всички песни, музиката, не само стигаха до ушите ми, преминаваха през цялото ми тяло, караха ме да настръхвам и ме изпълваха с онова уникално удоволствие, което само най-любимата ми музика може да ми достави...

Изпуснах някои много хубави концерти преди и след този, но за съжаление по една или друга причина не мога да ходя на всички. Нямам търпение за следващия, мина толкова време...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/SupernaturalBGFans
Sponsored content





Били ли сте на концерт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Били ли сте на концерт?   Били ли сте на концерт? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Били ли сте на концерт?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Разни :: Спам-
Идете на: