Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преместени сме в muse-bg.net
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

 Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
Любим сериал? I_vote_lcapЛюбим сериал? I_voting_barЛюбим сериал? I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
Любим сериал? I_vote_lcapЛюбим сериал? I_voting_barЛюбим сериал? I_vote_rcap 
mono89 (729)
Любим сериал? I_vote_lcapЛюбим сериал? I_voting_barЛюбим сериал? I_vote_rcap 
Luxuria (535)
Любим сериал? I_vote_lcapЛюбим сериал? I_voting_barЛюбим сериал? I_vote_rcap 
Bibs (438)
Любим сериал? I_vote_lcapЛюбим сериал? I_voting_barЛюбим сериал? I_vote_rcap 
emi (407)
Любим сериал? I_vote_lcapЛюбим сериал? I_voting_barЛюбим сериал? I_vote_rcap 
krisinka_24 (378)
Любим сериал? I_vote_lcapЛюбим сериал? I_voting_barЛюбим сериал? I_vote_rcap 
Vampire Huntress (378)
Любим сериал? I_vote_lcapЛюбим сериал? I_voting_barЛюбим сериал? I_vote_rcap 
Райс (360)
Любим сериал? I_vote_lcapЛюбим сериал? I_voting_barЛюбим сериал? I_vote_rcap 
melrose (351)
Любим сериал? I_vote_lcapЛюбим сериал? I_voting_barЛюбим сериал? I_vote_rcap 
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 40, на Пет Фев 02, 2024 10:04 am
Most Viewed Topics
Working Stiff
Да преброим обратно от 9999
Благодарности на издателства:
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Приятели на форума
Асоциации
Новини от издателство Ибис
Малки сладки лъжкини
Споделени преводи:
Любим сериал? Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray


Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

 

 Любим сериал?

Go down 
+10
Луна Кембъл
winchester_babe
s7eli7y
Райс
Wanderer
Vampire Huntress
Valerie
Savannah
kiddo
Raven
14 posters
АвторСъобщение
Raven
Admin
Admin
Raven


Брой мнения : 1413
Join date : 08.02.2010
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeСря Юни 30, 2010 10:16 am

Arrow
Върнете се в началото Go down
http://theinfernaldevices.forumotion.com/forum.htm
kiddo
Модератор
Модератор
kiddo


Брой мнения : 72
Join date : 14.02.2010
Age : 32
Местожителство : in a.w.w

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeСря Юни 30, 2010 5:26 pm

Мнооого са. Аз съм си сериалкаджийка Laughing

Обожавам Dexter <3 - няма друг такъв сериал създаван някога! Изключителен във всяко едно отношение, а да не говорим, че Майкъл Хол е перфектен за ролята. Мога само суперлативи да ръся за Декс, просто не мисля, че мога да кажа нещо, което да не ми харесва. Героите, сюжета, действието, интрото дори!, актьорите - всичко е прекрасно. Единствено съм недоволна, че един сезон е по 12 серии :[ Това направо ме убива...

Друг мой любим сериал е Supernatural - ох, за него толкова пъти съм говорила, че сега направо не знам какво да кажа xD Страхотен е - обичам лафовете, които се пускат във всяка серия и които са уникални, обичам Дж2, които сякаш са като истински братя и са толкова секси, че монитора ми прегрява, обичам и всичките истории за духове, демони и всякакви митологични същества, обичам и музиката, обичам и Импалата <3, обичам Боби, обичам Кастиел. Брех, аз много съм обичала Laughing Тааа, дори пети сезон да не ми беше любим, сериалът определено е. Та ще чакам шести да видим какво ще направят... малко съм скептична всъщност.

На следваща позиция Charmed - леле, това си е чистата класика! Това е може би първият сериал по който се запалих истински и който ще обожавам вечно! Страхотен е (разбира се, старичък е и ефектите не са кой знае какво, но за времето си е повече от добър!). Направо сега като се сетя и ми се реве, че няма някоя серийка, която не съм гледала. Любим. Много! <3

Ах, няма да успея за всички да пиша по нещо, за това само ще ги доизброя - Lie to me, White Collar, Greek, Desperate Housewives, Two and a half men, Prison break, Monk, Veronica Mars - все любими! ^^
Върнете се в началото Go down
Savannah
Под защита на Бишоп
Под защита на Бишоп



Брой мнения : 296
Join date : 07.04.2010
Age : 42

Character sheet
Име на героя: Махат
Раса: Черен магьосник
Години: няколко хилядолетия

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeЧет Юли 01, 2010 8:05 pm

Я да видим - имам няколко любими сериала.

LOST - за съжаление свърши и съм малко разочарована, че това бе последният сезон. Много ми се искаше сценаристите да се напънат и да измислят още някоя заплетена ситуация, за да видим още един сезон, но какво да се прави - всяко хубаво нещо си има край.
THE VAMPIRE DIARIES - последната ми мания. Обожавам го този сериал. Дори и съвсем различен от книгите (които са си хубави, каквото и да си говорим), пак се нарежда сред любимите ми сериали ever. Просто е уникален по хиляди причини.
HOUSE M.D. - има ли смисъл да казвам защо го харесвам?!? Ами защото специфичният хумор, сарказмът и остроумието на Д-ра не се срещат толкова често и винаги ми е забавно да чуя поредната крилата мисъл, сътворена от сбъркания му мозък.
GREY'S ANATOMY - дали шести сезон беше последният? Надявам се не, защото искам да знам какво точно ще се случи с Мер, Дерек и дали той ще разбере за изгубеното бебе. Не е чак толкова натоварващ, въпреки че докато гледах последните две серии, почти през цялото време кожата ми стоеше настръхнала.
FRINGE - обичам загадъчните случаи, пътешествията между различните измерения, странното напрежение межди Оливия и Питър. А татко Уолтър е най - великият ТВ герой на всички времена. Просто няма равен.
90210 - леко филмче, разтоварващо, за убиване на 45 минути, докато си пия следобедното кафе.
TRUE BLOOD - чакам всяка серия с нетърпение. любНе чета книгите, въпреки че ги имам, само за да не си развалям представите и очакванията. Един от любимите ми сериали.
PRETTY LITTLE LIARS - новият сериал, който следя. И той като 90210 става за убиване на времето, въпреки че интригата, която се заплита, ми харесва и ме държи в напрежение.
PLUS ONE - една уникално забавна английска комедия с продължитеност 30 минути на серия. На български заглавието е "Покана за двама". След всяка серия се смея истерично поне половин час. Много приятен сериал, който открих наскоро.
Преди следях също Герои и Бягство от затвора, които също приключиха излъчването си. Иначе когато няма какво да гледам, си пускам Фокс Лайф или Фокс Крайм и каквото дават в момента, това гледам.
Или с други думи казано - аз обичам сериалите, стига да не са латино - сапунки или по - нашумелите турски скучни и еднообразни сериалчета.


Последната промяна е направена от wentlee на Съб Юли 03, 2010 10:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Valerie
Под защита на Амели
Под защита на Амели
Valerie


Брой мнения : 110
Join date : 07.06.2010

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 6:17 am

Аз следя малко сериали. По принцип не съм много фен. Но любимият ми Vampire diaries. Сериалът е супер, актьорите са невероятни (рядко срещам такава комбинация).
Върнете се в началото Go down
Vampire Huntress
VIP
VIP
Vampire Huntress


Брой мнения : 378
Join date : 01.07.2010

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 12:28 pm

Legend of the Seeker, който за жалост беше спрян 260 Един сериал, който не се вземаше прекалено насериозно. Имаше много забавни моменти, но същевременно имаше много сериозни, прочувствени такива. Героите бяха интересни и те караха да се влюбиш в тях на мига.
Върнете се в началото Go down
Wanderer
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Wanderer


Брой мнения : 15
Join date : 18.07.2010
Age : 31
Местожителство : Dharmaville.

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 8:56 am

Lost. За мен наистина няма друг сериал. Толкова драма,смях,любов.Абсолютно всичко в един сериал.
Финалът си беше супер,радвам се че остаан отворен,а не наблъскаха много неща в 2 часа.
Прекрасен <3
Върнете се в началото Go down
Райс
Старши Модератор
Старши Модератор
Райс


Брой мнения : 360
Join date : 14.02.2010
Age : 32
Местожителство : Дом е там, където дупето ти седне ^^

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 10:52 am

Принципно обожавам сериали (а напоследък като няма работа ги ровя с тонове от нета ;д)
Ако тръгна да ги изреждам ще стане много тегавко, ноо.. ;дд
Supernatural, Charmed, Dexter, True blood, Leverage, Bones, Buffy, Sex and the city, White collar (скоро го започнах), CSI Miami ии предполагам има други, но сега не се сещам..
Тези сериали ги обожавам и ако скоро пуснат нови епизоди, няма да има по-щастлива от мене ;дд
Горещо ги препоръчвам на всички, които обичат фантастика и разрешаване на оплетени случаи.. на разгадаване на психиката на хората ^^
Според мен си заслужават и не са за изпускане ^^
Върнете се в началото Go down
s7eli7y
Модератор
Модератор
s7eli7y


Брой мнения : 38
Join date : 11.02.2010
Age : 29
Местожителство : Добрич

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 10:05 am

Pretty little liars, Lie to me, Grey's anatomy, One Tree Hill House M.D., Vampire diaries, Veronica mars, Friends

Надявам се да не съм изтървала нещо, но в общи линии това са сериалите, които следя (следяла съм някои) и са ми станали любими. Просто ги обичам. =)
Върнете се в началото Go down
winchester_babe
Редактор
Редактор
winchester_babe


Брой мнения : 35
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : Морганвил,Тексас

Character sheet
Име на героя: Бриана Кроуфорд
Раса: вампир
Години: 243

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 5:03 pm

"Supernatural" и "The Vampire Diaries" !!! 063
Върнете се в началото Go down
Луна Кембъл
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Луна Кембъл


Брой мнения : 33
Join date : 09.01.2011
Age : 29
Местожителство : София

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeПон Яну 10, 2011 3:43 pm

Вероника Марс 063
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net
Klear
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Klear


Брой мнения : 58
Join date : 14.01.2011
Age : 34

Character sheet
Име на героя:
Раса:
Години:

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 6:22 pm

Дневниците на вампира, Свръхестествено , Кости, Маями,Бъфи , Ейнджъл ,Ларго и още много
Върнете се в началото Go down
pearl
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
pearl


Брой мнения : 63
Join date : 16.12.2010
Age : 44
Местожителство : Русе

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:11 am

Бягство от затвора, От местопрестъплението Маями, Фарскей, Кварталът на богатите
Върнете се в началото Go down
Pepi
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Pepi


Брой мнения : 63
Join date : 02.02.2011
Age : 26

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 11:53 am

Supernatural и pretty little liars kiss
Върнете се в началото Go down
kris
Под защита на Амели
Под защита на Амели
kris


Брой мнения : 160
Join date : 08.11.2011

Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 9:45 am

Любими са ми Дневниците на вампира, Истинска кръв, Хейвън, д-р Хаус, Вероника Марс (жалко, че го спряха), Изгубени (уникален е), Малки сладки лъжкини, Клюкарката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любим сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим сериал?   Любим сериал? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любим сериал?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Филм или сериал?
» Кой е най-любимия ви фентъзи сериал?
» Любим жанр?
» Любим автор
» Имате ли любим момент от книгите?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Разни :: Спам-
Идете на: