Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преместени сме в muse-bg.net
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

 Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
Linger – бестселър №1 на New York Times I_vote_lcapLinger – бестселър №1 на New York Times I_voting_barLinger – бестселър №1 на New York Times I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
Linger – бестселър №1 на New York Times I_vote_lcapLinger – бестселър №1 на New York Times I_voting_barLinger – бестселър №1 на New York Times I_vote_rcap 
mono89 (729)
Linger – бестселър №1 на New York Times I_vote_lcapLinger – бестселър №1 на New York Times I_voting_barLinger – бестселър №1 на New York Times I_vote_rcap 
Luxuria (535)
Linger – бестселър №1 на New York Times I_vote_lcapLinger – бестселър №1 на New York Times I_voting_barLinger – бестселър №1 на New York Times I_vote_rcap 
Bibs (438)
Linger – бестселър №1 на New York Times I_vote_lcapLinger – бестселър №1 на New York Times I_voting_barLinger – бестселър №1 на New York Times I_vote_rcap 
emi (407)
Linger – бестселър №1 на New York Times I_vote_lcapLinger – бестселър №1 на New York Times I_voting_barLinger – бестселър №1 на New York Times I_vote_rcap 
krisinka_24 (378)
Linger – бестселър №1 на New York Times I_vote_lcapLinger – бестселър №1 на New York Times I_voting_barLinger – бестселър №1 на New York Times I_vote_rcap 
Vampire Huntress (378)
Linger – бестселър №1 на New York Times I_vote_lcapLinger – бестселър №1 на New York Times I_voting_barLinger – бестселър №1 на New York Times I_vote_rcap 
Райс (360)
Linger – бестселър №1 на New York Times I_vote_lcapLinger – бестселър №1 на New York Times I_voting_barLinger – бестселър №1 на New York Times I_vote_rcap 
melrose (351)
Linger – бестселър №1 на New York Times I_vote_lcapLinger – бестселър №1 на New York Times I_voting_barLinger – бестселър №1 на New York Times I_vote_rcap 
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 40, на Пет Фев 02, 2024 10:04 am
Most Viewed Topics
Working Stiff
Да преброим обратно от 9999
Благодарности на издателства:
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Асоциации
Приятели на форума
Новини от издателство Ибис
Малки сладки лъжкини
Споделени преводи:
Linger – бестселър №1 на New York Times Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray


Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

 

 Linger – бестселър №1 на New York Times

Go down 
АвторСъобщение
Raven
Admin
Admin
Raven


Брой мнения : 1413
Join date : 08.02.2010
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

Linger – бестселър №1 на New York Times Empty
ПисанеЗаглавие: Linger – бестселър №1 на New York Times   Linger – бестселър №1 на New York Times Icon_minitimeПон Юли 26, 2010 3:00 pm

Linger – бестселър №1 на New York Times

Клип, който не смятах, че някога ще пусна, споделя Маги Стийвотър

Записах този клип просто ей така в деня, преди да замина на турне – точно между паникьосването и опаковането на багажа. Не мислех въобще да го пускам, но...
И така... Вчера беше чудесното тържество за излизането на „Linger” на пазара. То продължи до 9 часа вечерта, след което се запътих към хотела си, защото полетът ми за Калифорния беше в седем часа сутринта. Знаех, че информацията за списъка на бестселърите на New York Times ще излезе, докато съм в самолета, и таях някаква надежда, че „Linger” ще влезе вътре. Знаех, че ако това стане, редакторът ми ще ми пише веднага. И тогава батерията ми падна. Затова от Чикаго започнах да му пращам съобщения по телефона на баща си (баща ми и сестра ми бяха с мен в първите дни на турнето).
После полетът закъсня и се случиха всякакви други неща, които обикновено се случват. В крайна сметка след сума ти перипетии се озовахме на малко самолетче, което побира само 24 пътници и пътуваше към Сан Луис Обиспо. Летяхме над планините. В малкия самолет беше абсолютно тихо.
И тогава звънна телефон.

Помислих си: „Кой идиот е оставил включен телефона си, когато ни предупредиха да ги изключим?”
Беше телефонът на баща ми.
Имаше съобщение от редактора ми.
Татко: „Готова ли си да вдигнеш малко шум?”
Аз, гледайки стюардесата, която ми хвърляше подозрителни погледи, защото бяхме нарушили правилата, успях да кажа само „Ами...”
Татко: "Linger” е влязъл като номер 1 в списъка на бестселърите на NYT ."
В този момент, без да откъсва поглед от мен, стюардесата обяви по интеркома, че всички електронни устройства трябва да бъдат изключени.
Опитах се да не припадна и да осъзная какво ми беше казал татко. Междувременно в самолета се вдигна голяма врява, защото имаше само 24 пътници и всички бяха чули разговора ни и започнаха да ме разпитват за какво е книгата ми и да ме поздравяват. Ръцете ми трепереха (всъщност все още треперят, защото изпих четири силно подсладени чая след приземяването), а татко крещеше „Успя! Ти успя!”, а сестра ми се хилеше като лунатичка, а сигурна съм, че и аз съм изглеждала по същия начин, или по-вероятно е все пак да съм побеляла от почтиприпадъка си, и, честно казано, вече не си спомням какво съм казала след това.
Не мога да повярвам. Просто не мога.
Благодаря ви, приятели. БЛАГОДАРЯ ВИ.

И... ето и нотите към музиката, както ви обещах в клипа.
Чуйте музиката тук: http://teen.kragozor.com/
Върнете се в началото Go down
http://theinfernaldevices.forumotion.com/forum.htm
 
Linger – бестселър №1 на New York Times
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Издателства :: Издателства :: Кръгозор-
Идете на: