Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преместени сме в muse-bg.net
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

 Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
mono89 (729)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
Luxuria (535)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
Bibs (438)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
emi (407)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
krisinka_24 (378)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
Vampire Huntress (378)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
Райс (360)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
melrose (351)
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcapКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_voting_barКой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap 
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 40, на Пет Фев 02, 2024 10:04 am
Most Viewed Topics
Working Stiff
Да преброим обратно от 9999
Благодарности на издателства:
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Приятели на форума
Асоциации
Новини от издателство Ибис
Малки сладки лъжкини
Споделени преводи:
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray


Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

 

 Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?

Go down 
+26
geriqn
kokalwe
Katerina17
Galifray
mineymouse
betisoleti
Pepi
bbb23
tina.95
Nuriko
hrisetooo
lin
Pyrocant
ariel
The Morganville girl
Luxuria
Райс
perla333
Sin.GirL
Valerie
Izida
giuvi
mimolinka92
CuRSe
Todomodo
Raven
30 posters

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?
Рот
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap15%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 15% [ 15 ]
Тормент
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap3%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 3% [ 3 ]
Рейдж
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap21%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 21% [ 21 ]
Зейдист
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap28%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 28% [ 28 ]
Вишъс
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap16%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 16% [ 16 ]
Фюри
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap7%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 7% [ 7 ]
Бъч О'Нийл
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap2%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ривендж
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap3%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 3% [ 3 ]
Джон Матю
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_lcap4%Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? I_vote_rcap
 4% [ 4 ]
Общо гласове : 99
 

АвторСъобщение
Raven
Admin
Admin
Raven


Брой мнения : 1413
Join date : 08.02.2010
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 4:45 pm

Обосновете се, когато гласувате. Защо харесвате дадения герой и т.н.
Върнете се в началото Go down
http://theinfernaldevices.forumotion.com/forum.htm
Todomodo
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън



Брой мнения : 42
Join date : 14.09.2010

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeВто Сеп 14, 2010 2:58 pm

Рот- защо, не мога да обясня точно, допада ми като образ, характер.
Върнете се в началото Go down
CuRSe
Под защита на Амели
Под защита на Амели
CuRSe


Брой мнения : 110
Join date : 19.09.2010
Age : 30
Местожителство : КВаРТаЛа На ВаМПиРиТе

Character sheet
Име на героя:
Раса:
Години:

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Сеп 19, 2010 11:48 am

Зайдист - Защото въпреки външноста си, той доказа, че не е чак толкова лош
Върнете се в началото Go down
mimolinka92
Под защита на Амели
Под защита на Амели
mimolinka92


Брой мнения : 219
Join date : 05.05.2010
Age : 31

Character sheet
Име на героя: Наташа Лемешева
Раса: човек
Години: 21

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Сеп 19, 2010 1:52 pm

И аз съм за Зейдист.Много е интересен по описанията на авторката.И независимо от външня си вид по характер е мил,макар да се опитва да го скрие.Да не говорим за песните му.В описанията на книгите неговия глас е най-хубав от всички братя досега!
Върнете се в началото Go down
giuvi
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
giuvi


Брой мнения : 45
Join date : 30.04.2010
Age : 37

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 8:28 pm

Рот - допада ми лошо момче което крие прекрасна душа естествено открита от жена
Върнете се в началото Go down
Izida
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Izida


Брой мнения : 71
Join date : 06.06.2010
Age : 105
Местожителство : Прашната стая

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 1:13 pm

Ух как се колебая, но още от началото си обичам Зейдист, така че избирам него. Все пак ще си оставя за резерва Рейдж, Вишъс и може би Ривендж, но все още не съм го "опознала" добре. 486
Върнете се в началото Go down
Valerie
Под защита на Амели
Под защита на Амели
Valerie


Брой мнения : 110
Join date : 07.06.2010

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 11:04 am

Рот - харесва ми как се променя, когато има жена. Малко е типичен като герой, но все пак...
Върнете се в началото Go down
Sin.GirL
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Sin.GirL


Брой мнения : 12
Join date : 10.09.2010
Age : 27
Местожителство : Morganville, Texas

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 5:25 pm

Определено Рот, лошите момчета са просто супер!
Върнете се в началото Go down
perla333
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър



Брой мнения : 70
Join date : 22.03.2010
Age : 29

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 2:29 pm

Гласувах за Вишъс, нищо че още не съм прочела неговата история. Много ми харесва като персонаж и затова гласувах за него. Обаче и другите братя са мноооогооо горещи.. Smile
Върнете се в началото Go down
Raven
Admin
Admin
Raven


Брой мнения : 1413
Join date : 08.02.2010
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 7:25 pm

Вишъс ми е любимец. :inlove: Преди да прегледам книгата за него го харесвах. Беше ми потаен, а аз харесвам такива герои. После като прочетох това-онова и се влюбих в образа му. Страхотен е!
Върнете се в началото Go down
http://theinfernaldevices.forumotion.com/forum.htm
Райс
Старши Модератор
Старши Модератор
Райс


Брой мнения : 360
Join date : 14.02.2010
Age : 32
Местожителство : Дом е там, където дупето ти седне ^^

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 10:52 am

Аз писах Зи, защото той може и да е гадняр, но когато опре до чест и сила, няма развен на себе си ^^ (колебаех се много м/у Рейдж, Ви и Зи, ама си избирам него :inlove: )
Върнете се в началото Go down
Luxuria
Старши Модератор
Старши Модератор
Luxuria


Брой мнения : 535
Join date : 15.04.2010
Age : 32

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 9:18 pm

Аз пък си избрах Рейдж, все още си го обожавам. Макар че досега любимата ми история е на Зи, а все още не съм прочела историите след Буч, Рейдж си ми остава любимец, особено като почне да ръси шегите си :050:
Върнете се в началото Go down
http://vampirediaries.superbgfans.com/
The Morganville girl
Реми
Реми
The Morganville girl


Брой мнения : 166
Join date : 09.02.2010
Age : 30
Местожителство : Morganville, Bulgaria :D

Character sheet
Име на героя: Джеймс Камерън
Раса: върколак
Години: 30

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 3:42 pm

Джон Матю. Много ми харесва персонажа му, пък и книгата за него е суперска. sun
Върнете се в началото Go down
http://muse.forumotion.net
ariel
Под защита на Амели
Под защита на Амели
ariel


Брой мнения : 111
Join date : 25.03.2010

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 7:35 am

Рот-интересен и динамичен герой.
Върнете се в началото Go down
Pyrocant
VIP
VIP
Pyrocant


Брой мнения : 19
Join date : 24.12.2010
Age : 33

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Дек 24, 2010 9:22 am

Ви, защото веднага след като прочетох книгата му се влюбих в него. Многопластов персонаж е.
Върнете се в началото Go down
http://deeper-than-blood.forummotion.com/forum
lin
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
lin


Брой мнения : 30
Join date : 01.01.2011
Age : 26
Местожителство : ... Somewhere in Time ...

Character sheet
Име на героя: Роуз Хатауей
Раса: вампир :)
Години: 13

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:20 am

от дълго мислене ще кажа Рот - пада си лошо момче , това много ми харесва ... 895631
Върнете се в началото Go down
hrisetooo
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
hrisetooo


Брой мнения : 5
Join date : 24.04.2010
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 10:12 am

Вишъс 063 063 :inlove:
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън



Брой мнения : 10
Join date : 25.01.2011

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 12:34 pm

Лична аз бих си избрала Рейдж. Ккаво да кажа - след вампири най-много обичам дракони, а поне в моето въобръжение Звяра в него е точно това.

Иначе и Зейдист много ми харесва. Но какво да кажа... всички са твърде сладки, за да не пожелае човек да ги схруска.
Върнете се в началото Go down
tina.95
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
tina.95


Брой мнения : 20
Join date : 29.01.2011
Местожителство : Стара Загора

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 10:22 pm

Определено Ви, той ми е любимият герой от книгите. Персонажа му ми харесва, способностите и външността също. Както и името му, но повече ми допада как се пише на английски Smile
Върнете се в началото Go down
bbb23
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън



Брой мнения : 11
Join date : 30.01.2011

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 7:05 pm

Джон Джон Джон....
Още преди превръщането ми е супер симпатичен,а вече като войн е неповторим.
На кратк харесвам добри момчета,а той е невероятно очалователен.
Върнете се в началото Go down
Pepi
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Pepi


Брой мнения : 63
Join date : 02.02.2011
Age : 26

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 10:54 am

Според мен Рейдж е най-сладкия kiss
Върнете се в началото Go down
betisoleti
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
betisoleti


Брой мнения : 30
Join date : 15.02.2011

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 8:15 am

Рот е две в едно - доброто и злото (нежност и агресия). Не е възможно да не ти хареса. Магнетизма които притежава не е в състояние да не те плени.
Върнете се в началото Go down
mineymouse
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
mineymouse


Брой мнения : 25
Join date : 12.06.2010
Age : 30

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 5:39 pm

Всички от братсввото са .... леле но колкото и да ги харесвам всички Ривендж просто ми е легнал на сърцето Twisted Evil [a11] yahoo
Върнете се в началото Go down
Galifray
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Galifray


Брой мнения : 33
Join date : 06.03.2011
Age : 36

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 10:40 am

Кол*б*ех се много между Рейдж и Вишъс,но накрая гласувах за Рейдж.И двамата са страхотни,даже ако трябва да бъда точна всичките братя са върха и изборът е много труден - всеки от тях си има своя тайна,своя болка и своя любов,и са невероятен отбор! 063 Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Katerina17
Под защита на Оливър
Под защита на Оливър
Katerina17


Брой мнения : 54
Join date : 11.03.2011
Age : 25
Местожителство : Морганвил/Тексас

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 3:26 pm

Зейдист е номер 1 Razz
Върнете се в началото Go down
kokalwe
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
kokalwe


Брой мнения : 7
Join date : 15.04.2011

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:23 pm

Рейдж, защото е сладък и от непоправим женкар се превръща в кавалер, способен да жертва живота си заради една жена.
Върнете се в началото Go down
geriqn
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
geriqn


Брой мнения : 5
Join date : 10.04.2011

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 7:43 am

Вишъс ми е любимец,веднага след като прочетох книгата му се влюбих в него
Върнете се в началото Go down
just_smile_:)
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
just_smile_:)


Брой мнения : 14
Join date : 26.06.2011

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:33 pm

Зейдист ми е любимец още в първата книга ми хареса :inlove:
Върнете се в началото Go down
lovegame532
Модератор
Модератор
lovegame532


Брой мнения : 14
Join date : 19.08.2011
Age : 28
Местожителство : Somewear

Character sheet
Име на героя: Lina
Раса: Dampire
Години: 16

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 1:40 pm

Рейдж още от началото 063
Върнете се в началото Go down
byh4o
Под защита на Амели
Под защита на Амели
byh4o


Брой мнения : 161
Join date : 14.11.2011
Age : 31
Местожителство : София

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 4:45 pm

Оооо аз имам двама- Рейдж и Зейдист.....Те са ми любимци....Обожавам ги!!!!! I love you I love you kiss

Върнете се в началото Go down
netka1987
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън



Брой мнения : 27
Join date : 12.01.2012

Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 5:51 pm

Зейдист. Харесва ми,че на пръв поглед изглежда много лошо момче.а като го опознаеш се оказва съвсем различен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?   Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой сладур от Братството на черния кинжал бихте избрали?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Братството на черния кинжал - Тъмна любов (книга първа)
» Братството на черния кинжал - Пробудена любов (книга трета)
» Братството на черния кинжал - Споделена любов - книга четвърта
» В какво животно бихте искали да се преродите?
» Орденът на асасините. Братството

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Разни :: Анкети-
Идете на: