Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.

Преместени сме в muse-bg.net

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)

vamp_lady898 (772)

mono89 (729)

Luxuria (535)

Bibs (438)

emi (407)

krisinka_24 (378)

Vampire Huntress (378)

Райс (360)

melrose (351)

Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Сря Фев 02, 2011 11:00 am
Most Viewed Topics
Благодарности на издателства:
Да преброим обратно от 9999
Приятели на форума
Опиши настроението си с емотиконка
Какво слушате в момента?
Да преброим до 9999 / продължение /
Малки сладки лъжкини
Асоциации
Новини от издателство Ибис
СТАНЕТЕ НАШИ ПРИЯТЕЛИ:)
Споделени преводи:

1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray

Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

Share | 

Паднали Ангели

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
The Morganville girl
Реми
Реми

Брой мнения : 166
Местожителство : Morganville, Bulgaria :D

Character sheet
Име на героя: Джеймс Камерън
Раса: върколак
Години: 30

24032010
ПисанеПаднали Ангели

Сравнението със Здрач и Новолуние е неизбежно, а ангелите със свръхспособности са новата тенденция в тийнейджърската литература. “Паднали ангели” е първата книга от ангелската вълна, привлякла вниманието на Холивуд. Правата за филмиране на книгата, първа от поредица, са купени от Дисни.

Има нещо до болка познато в Даниел Григори.

Загадъчен и надменен, той завладява вниманието на Лус Прайс от мига, в който тя го вижда през първия си ден в пансиона „Меч и Кръст” в знойната Савана, Джорджия. Той е единственото ярко петно на място, където клетъчните телефони са забранени, другите ученици до един са откачалки, а охранителни камери следят всяко движение.

Макар че Даниел не иска да има нищо общо с Лус – и полага извънредни усилия, за да даде това да се разбере – тя не може да се откаже. Привлечена от него, както пламъкът привлича нощната пеперуда, тя трябва да открие онова, което Даниел така отчаяно се стреми да запази в тайна… дори ако то я убие.
А смразяващо студеното държание на Даниел към нея? То всъщност е начин да я защити, който той е използвал отново… и отново. Защото Даниел е паднал ангел, обречен да се влюбва в едно и също момиче на всеки 17 години… и да гледа как то умира. А Лус е негова безсмъртна посестрима, прокълната да се преражда отново и отново като смъртно момиче, което няма представа кое е в действителност.

Опасно вълнуваща и мрачно романтична, „ПАДНАЛИ АНГЕЛИ” е трилър, който ви кара да обръщате жадно страниците, и невероятна любовна история.

Поредицата, за която се твърди, че представя „ангели и страховити демони” и се обръща към почитателите на Стефани Майър.
Издателят от RCHB Ани Хийтън казва, че това е „привлекателна смесица от изкушение, невъзможна любов и свръхестествени явления”, обещавайки, че никоя тийнейджърка няма да може да устои на изтерзания герой.

Паднали Ангели :: Comments

Re: Паднали Ангели
Писане on Пон Апр 05, 2010 8:31 pm by Райс
Имам един въпрос: много се поколебах дали да си взема тази книга, но избрах друга. Заслужава ли си поне парите. Има ли някой, който да я е чел?
Писане on Вто Апр 06, 2010 5:10 pm by mono89
Аз съм я чела и много ми харесва,но това не значи, че на теб ще ти хареса.Затова трябва да рискуваш.А аз с нетърпение чакам втората книга Smile
Писане on Вто Апр 06, 2010 5:54 pm by Райс
а колко книги са в поредицата?
Писане on Вто Апр 06, 2010 8:16 pm by vamp_lady898
Много е интересна. На мен много ми допадна. Книгите за ангели започват да стават новата ми мания, заедно с тези за вампирите.
И засега книгата е само една. Втората излиза на 28 Септември. Щяла да се казва "Tormented" - Измъчена - или нещо такова се превежда.
Писане on Чет Апр 08, 2010 9:32 am by Lilith
Онзи ден си я взех и я започнах. Ами интересна е, но в момента съ си взела други и тази мааалко съм я позарязала
Писане on Нед Апр 11, 2010 3:21 pm by Raven
Във официалният сайт на поредицата пише, че общо книгите са четири. Втората книга излиза 28.09.2010г. третата излиза 2011г. а четвъртата 2012г. Ще има да си почакаме докато ги издадат и в България.
Писане on Сря Апр 21, 2010 12:57 pm by Forsaken
Тази поредицата също ще се наложи да я прочета понеже чувам добри отзиви.
Писане on Вто Май 04, 2010 9:27 am by elinka
И аз за тази книга не съм чула лоши коментари. Нарочила съм си я и най-вероятно ще си я вземи тия дни и ще я прочета. :028:
Писане on Чет Май 27, 2010 8:31 pm by Пацк0
Книгата е суперска!Много,много ми хареса.И няма нищо със ''Здрач'' поредицата,омръзна ми да ги сравняват!
Писане on Вто Юни 15, 2010 1:12 pm by evito1213
Ясно е че книгата ще излезе и на филм. Някой може ли да ми каже кога ще излезе и в България ? Книгата е страхотна тази седмиця я прочетох и сам много доволна, че я прочетох. Препорачвам я на всички. Ще има ли и втора книга след тази от същата поредица ? Моля да ми отговите, ако знаете 530909
Писане on Нед Авг 15, 2010 6:28 pm by Bibs
Много е хубава.

Корицата на втората книга - Torment
Писане on Чет Яну 27, 2011 8:54 am by elito_4471
книгата си я бива
Писане on Нед Яну 30, 2011 7:27 pm by bbb23
Не се и учудвам че я сравняват с Здрач,то има ли нещо което да не сравнят с него,все пак Стефани постави началото на тази вълна.
Що се отнася до книгата,не успях да я почувствам,идеята е оргинална,но има още по което може да се работи.
Писане on Пет Мар 11, 2011 1:48 pm by mimi121296
Книгите са много хубави аз ги четох и двете и много ми харесаха Smile
Писане  by Sponsored content

Паднали Ангели

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

Страница 1 от 1