Искаш ли да влезеш в света на Морганвил?
Единственото, което трябва да направиш е да се регистрираш.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Преместени сме в muse-bg.net

ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Control panel

Моят профил

Информация

Преференции

Подпис

Аватар

Социални

Приятели и врагове

Потребители

Групи

Лични съобщения

Входящи

Изходящи

Други

Теми, които следя

Top posters
Raven (1413)
SUCCUBUS BLUES I_vote_lcapSUCCUBUS BLUES I_voting_barSUCCUBUS BLUES I_vote_rcap 
vamp_lady898 (772)
mono89 (729)
Luxuria (535)
Bibs (438)
emi (407)
krisinka_24 (378)
Vampire Huntress (378)
Райс (360)
melrose (351)
Издателства и приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:14 am
Most Viewed Topics
Благодарности на издателства:
Да преброим обратно от 9999
Какво слушате в момента?
Приятели на форума
Опиши настроението си с емотиконка
Да преброим до 9999 / продължение /
Асоциации
Новини от издателство Ибис
Working Stiff
Малки сладки лъжкини
Споделени преводи:
SUCCUBUS BLUES Banner10
1. Her Vampire Husband /+18/
2. Racing The Moon /+18/
3. After the Kiss /+18/
4. The Secret Circle: The Initiation - #1
5. The Secret Circle: The Captive -#3
6. The Vampire Diaries: The Return Midnight - #7
7. The Nine Lives of Chloe King: The Fallen
8. Unearthly
9. Divergen
10. Fifty shades of gray

Резюметата на книгите
Follow Us
Брояч

SUCCUBUS BLUES

Go down 
АвторСъобщение
mono89
Admin
Admin
mono89

Брой мнения : 729
Местожителство : Morganville,Texas

Character sheet
Име на героя: Алексис Грант
Раса: дампир
Години: 21

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 6:00 pm

SUCCUBUS BLUES 400000000000000049942_s4

Сукуба (съществително) – очарователен и неустоим, приемащ каквато си пожелае форма демон, който съблазнява и доставя наслада на смъртните мъже.
Жалък (прилагателно) – Демон от горния вид, със страхотни обувки и без социален живот. Справка: Джорджина Кинкейд.

Когато става дума за дяволски дела, да бъдеш сукуба изглежда страшно готино. Можеш да бъдеш каквото си пожелаеш. Имаш убийствен гардероб, а купища простосмъртни мъже са готови на всичко само за едно твое докосване. Е, те доста често плащат за това с душите си, но на кого му пука за такива подробности?

Но животът на Сиатълската сукуба Джорджина Кинкейд далеч не е толкова екзотичен. Шефът й е демон от средно ниво в йерархията, който си пада по филмите на Джон Кюсак. Безсмъртните й най-добри приятели не спират да я дразнят за времето, когато се преобрази в демонична богиня, та чак с крила и камшик. Освен това не може да излезе на свястна среща с някое гадже, без да изсмуче част от живота му. Но за сметка на това през деня има супер бачкане като продавачка в местна книжарница, където може да си чете книги безплатно, да се налива с мокачино, както и да се сваля със сексапилния автор на бестселъри Сет Мортенсен, който може да се нарече още: този-за-когото-е-готова-на-всичко-за-да-докосне-но-не-може.

Но мечтите за Сет ще трябва да почакат. Нещо зло се появява в подземния свят на демоните в Сиатъл. И за пръв път всичките й неустоими чарове и съблазняващи хватки, от които мъже си припадат, щом я зърнат, са безсилни, и Джорджина много скоро ще открие, че там някъде бродят същества, които нито Раят, нито Адът искат...

Българско издание:

SUCCUBUS BLUES C26bf52b82d5da90

Излиза на 30 март.

SUCCUBUS BLUES 62a SUCCUBUS BLUES 64D SUCCUBUS BLUES 63w
Lay your weary head to rest
Don't you cry no more
Върнете се в началото Go down
https://morganvillevampires.bulgarianforum.net
Райс
Старши Модератор
Старши Модератор
Райс

Брой мнения : 360
Местожителство : Дом е там, където дупето ти седне ^^

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 8:25 pm

някой знае ли кой и кога ще издава поредицата?

Дали не бях ангел?
Raven
Admin
Admin
Raven

Брой мнения : 1413
Местожителство : В градината пълна с рози

Character sheet
Име на героя: Марк Ричардсън
Раса: Чистокръвен вампир
Години: 399

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 8:32 pm

Тази поредица е в предстоящите заглавия за издаване от издателство "Ибис". Все още не са ни информирали за нея, но мога да попитам дали има някакво развитие.

Райс
Старши Модератор
Старши Модератор
Райс

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 8:34 pm

да, аз след като написах коментара, видях че Ибис се захващат с него. Надявам се да не ни разочароват и книгата в действителност да се окаже толкова интересна, колкото изглежда.
Знзчи може да се разберат някакви новини, ако попитате?

Дали не бях ангел?
Raven
Admin
Admin
Raven

Character sheet

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 8:41 pm

Аз първоначално не обърнах внимание на раздела, които направи Вики за тази поредица. После се сетих, че вече е планирана за издаване. Райс, непременно ще попитам за повече информация. :028:

Райс
Старши Модератор
Старши Модератор
Райс

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 8:50 pm

Благодаря ти много, Ив! ^^

Дали не бях ангел?
elinka
Творец на форума
Творец на форума
elinka

Брой мнения : 140
Местожителство : София

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeВто Апр 20, 2010 5:26 am

От Ибис бяха съобщили наскоро, че ще издават първата книга от поредицата юни месец. Smile
Forsaken
Под защита на Амели
Под защита на Амели
Forsaken

Брой мнения : 115

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeСря Апр 21, 2010 12:39 pm

Доста интересна поредица. Радвам се, че ще издават нещо ново.
Пацк0
Под защита на Амели
Под защита на Амели
Пацк0

Брой мнения : 111

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeНед Май 30, 2010 10:28 pm

Юни излизаше първата книга нали?
Raven
Admin
Admin
Raven

Character sheet

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeНед Май 30, 2010 10:35 pm

Да, първата книга се очаква през юни, но все подробностите не са уточнени.

Райс
Старши Модератор
Старши Модератор
Райс

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeСря Авг 04, 2010 7:29 pm

така.. аз ли съм много зле с ориентацията и инфото за книгите на Ибис или те просто още не са я пуснали тази книга?
Видях, че е преместена за юли месец, ама вече сме август ;д

Дали не бях ангел?
Luxuria
Старши Модератор
Старши Модератор
Luxuria

Брой мнения : 535

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeСъб Окт 02, 2010 9:58 am

И продължават да бутат датата на публикацията й назад, дано до края на годината решат да пуснат първата. Те вече обявиха горе-долу кои книги ще пуснат тоя месец, ест Succubus Blues пак я няма. Срамота, при положение, че книгата е божествена, а и беше от първите книги, които Ибис купиха....

http://vampirediaries.superbgfans.com/
maq94
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
maq94

Брой мнения : 35
Местожителство : Сливен

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeВто Окт 19, 2010 10:41 am

Стува ми се интересна.Но май Ибис нема да я пуснат скоро No
krasi9mir
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън

Брой мнения : 29

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 12:58 pm

струва ми се интересна. Със сигурност ще я прочета.
Дийдра
Преводач
Преводач
Дийдра

Брой мнения : 239

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 6:27 pm

Тук само аз и Luxuria ли четем на английски Suspect

Иначе книгата много ми хареса - в оригинал - и още от първата можете да разберете какво ще е отношението ви към цялата поредица. Ако се влюбите, малка е вероятността да загубите интерес. Ако се разочаровате, следващите едва ли ще променят мнението ви.

Не е нищо особено откъм мистерия, доста лесно е човек да разбере какво се случва дори преди героите, но на мен това някак си не ми пречи. Това е от типът книги, които са приятни и ми лягат на сърцето, и сякаш каквото и да се случи, ще ми е приятно да чета, нещо като времето прекарано с любим човек.
Това не значи, че книгата е бавна и скучна - напротив, тя е забавна и секси, действието се движи с добро темпо, героите са симпатични.
Освен това има нещо, което я прави различна от мнозинството - главният герой, Сет Мортенсен. Очарователен и талантлив мъж, дъх свежо разнообразие на фона на мрачните лоши момчета, които има в почти всички други книги. В него гори онази творческа страст, която познавам и аз, докато любимата му Джорджина не може и бесило за игра на бесеница да нарисува.
Говорейки за Джорджина, как някой на хиляди години (и на практика душесмучещо чудовище) може да се държи и мисли като двайсе и няколко годишна чик-лит героиня за мен е мистерия, но като всичко останало тук, въпреки несъвършенствата си, тя не ме дразни, напротив, харесвам я. Никога няма да забравя първата й среща със Сет. Друга мистерия за мен е как може в днешни дни да не знае как изглежда той, след като трябва да е много известен писател, но срещата заслужава пренебрегването на тази подробност.
Има и други симпатични герои, но този, който не мога да пренебрегна, е Роман. Може да е отчасти заради начина, по който си го представям (каращ въображаемите ми колене да омекват...), но го харесвам не по-малко от Сет и от всички герои в книгата най-много се безпокоя за него. Влюбените гълъбчета ще получат своя щастлив край, няма съмнение за това, но Роман, прекрасния, забавен, танцуващ невероятно Роман, който и Рая и Ада искат да унищожат... Ще бъде чудесно ако се сдобие с една лична книга (новела в сборник? разказ в антология? нещо? моля!), която да успокои притесненията ми, след като приключа със Сет и Джорджина. Е, още не съм свършила последната книга (карам малко на принципа на Джорджина с четенето й), така че кой знае какво може да се случва.

Но вече се отплесвам. Просто исках да кажа, че това е много приятна поредица и дори да не се влюбите в нея, вероятността да не ви хареса е много, много малка.

Виждам, че вече я има на български - някой ще каже ли как е превода?
Корицата е страхотна между другото, по-добра от оригиналната!

Temptress
Под защита на Брандън
Под защита на Брандън
Temptress

Брой мнения : 26

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitimeНед Яну 01, 2012 9:29 pm

Хм, първата книжка като цяло ми беше приятна и я прочетох преди да се осъзная. Вярно не беше нищо кой знае колко оригинално, но и не все пак е нещо по-различно от постоянният приток на вампирски книги напоследък.
Sponsored content

SUCCUBUS BLUES Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SUCCUBUS BLUES   SUCCUBUS BLUES Icon_minitime

SUCCUBUS BLUES
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Поредици :: Поредици :: Georgina Kincaid / Джорджина Кинкейд-
Идете на: